8 června - Apple Worldwide Developers Conference

Tagy:  Apple, konference

Apple chystá v San Francisku osmého června tohoto roku vývojářskou konferenci Apple Worldwide Developers Conference. Úvodní prezentaci bude mít letos na starosti Phillip Schiller, senior viceprezident produktového marketingu. Nejdůležitějším bodem programu bude uvedení finální vývojářské verze operačního systému Mac OS X Snow Leopard. Dále jsou připraveny prezentace například o novém softwaru ve verzi 3.0 pro přehrávače iPod touch a mobilní telefon iPhone.

Samotný operační systém Mac OS X nabídne mnoho vylepšení v oblasti 64bitové architektury, dokáže zpracovávat úlohy vícejádrovými procesory, zapojení grafické karty do výpočtů, vylepšen je přehrávač QuickTime, ale to samozřejmě není vše. Hlavním cílem je posílit stabilitu a výkon vzhledem k současné verzi Mac OS X Leopard.

Apple logo

Apple logo

“Loni v červnu jsme předvedli první ukázku nových technologií, které budou integrovány v Mac OS X Snow Leopard. Na WWDC předáme vývojářům finální vývojářskou verzi, s níž mohou objevit a prozkoumat úžasný pokrok, který je výsledkem naší práce na Snow Leopardu. Vývojáři s námi budou nadále úzce spolupracovat až do vydání finální verze pro uživatele,” řekl Bertrand Serlet, senior viceprezident oddělení software.

Zdroj: Developes.apple­.com.

Novinka 8 června - Apple Worldwide Developers Conference byla publikován 21. května 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Rozzlobenimuzi.com
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!