8 června - Apple Worldwide Developers Conference

Tagy:  Apple, konference

Apple chystá v San Francisku osmého června tohoto roku vývojářskou konferenci Apple Worldwide Developers Conference. Úvodní prezentaci bude mít letos na starosti Phillip Schiller, senior viceprezident produktového marketingu. Nejdůležitějším bodem programu bude uvedení finální vývojářské verze operačního systému Mac OS X Snow Leopard. Dále jsou připraveny prezentace například o novém softwaru ve verzi 3.0 pro přehrávače iPod touch a mobilní telefon iPhone.

Samotný operační systém Mac OS X nabídne mnoho vylepšení v oblasti 64bitové architektury, dokáže zpracovávat úlohy vícejádrovými procesory, zapojení grafické karty do výpočtů, vylepšen je přehrávač QuickTime, ale to samozřejmě není vše. Hlavním cílem je posílit stabilitu a výkon vzhledem k současné verzi Mac OS X Leopard.

Apple logo

Apple logo

“Loni v červnu jsme předvedli první ukázku nových technologií, které budou integrovány v Mac OS X Snow Leopard. Na WWDC předáme vývojářům finální vývojářskou verzi, s níž mohou objevit a prozkoumat úžasný pokrok, který je výsledkem naší práce na Snow Leopardu. Vývojáři s námi budou nadále úzce spolupracovat až do vydání finální verze pro uživatele,” řekl Bertrand Serlet, senior viceprezident oddělení software.

Zdroj: Developes.apple­.com.

Novinka 8 června - Apple Worldwide Developers Conference byla publikován 21. května 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...