Google Chrome 2.0 je tu

Jedna z nejdůležitějších verzí internetového prohlížeče Google Chrome je tady. Verze 2.0.172.28 je důležitá hlavně z toho důvodu, že přináší obrovský počet nových vylepšení a hlavně by se měl rapidně zvýšit výkon celého prohlížeče. Celkový počet vylepšení a úprav jde do několika stovek.

Výkon je zvýšen přibližně o 30 %, našlo se dokonce několik uživatelů, kteří tvrdí, že jim výkon stoupl skoro o 50 %. Na svědomí to má hlavně nová verze technologie WebKit a vylepšeno bylo také JavaScriptové jádro. Google se také snaží dohonit ostatní prohlížeče, proto bylo implantováno několik funkcí, které většina prohlížečů má, jen Chrome je doposud neměl. Jde například o zvětšení okna na celou obrazovku, nebo o automatické doplňování formulářů, které spouště uživatelů chybělo. Stránku nyní lze libovolně přibližovat a oddalovat.

Stabilita Google Chrome by se také měla o dost zlepšit, bylo opraveno takřka 300 chyb, které způsobovaly pády aplikace. Na serveru Youtube.com bylo navíc vloženo video, které ve stručnosti ukazuje některé úpravy.

Novou verzi Google Chrome lze stáhnout z oficiálních stránek.

Zdroj: PCMag.com

Novinka Google Chrome 2.0 je tu byla publikován 23. května 2009 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Rozzlobenimuzi.com
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!