Windows 7 Beta od 1.sprna 2009 přestanou fungovat

Beta verze operačního systému od Microsoftu, Windows 7 se bude bránit proti zneužívání chyb, respektive nebude moci ji používat neomezeně. Od 1. srpna tohoto roku by beta verzi nemělo jít spustit vůbec, od prvního června bude doba spuštění omezena na dvě hodiny. Pak se počítač automaticky vypne.

Automatické vypínání by mělo přimět uživatele, aby si stáhli verzi RC1, která by již měla být více bezpečná a měla by mít více funkcí a méně chyb. Počítač, který má nainstalované Windows 7 RC1 bude fungovat s jistotou minimálně do 1. června 2010. Pak již nezbývá nic jiného, než si zajít do obchodu a finální verzi Windows 7 si koupit. S uvedením Windows 7 se očekává pokles ceny operačního systému Windows Vista, ocení to především ti zákazníci, kteří nechtějí nebo nemohou přecházet na Windows 7.

Microsoft logo

Microsoft logo

Microsoft upgrade alespoň na verzi Windows 7 RC1 doporučuje především z toho důvodu, že byly zaznamenány některé bezpečnostní chyby, které mohou využít útočníci a napadnout tak Váš počítač. Rovněž chybí několik funkcí, které ve verzi RC1 již jsou.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Windows 7 Beta od 1.sprna 2009 přestanou fungovat byla publikován 26. května 2009 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!