iBuyPower má nový notebook

iBuyPower představuje nový 15,6 " notebook. Ten vyniká tím, že má velkou možnost variability, respektive zákazník má na výběr spoustu možností, od procesoru až po pevné disky.

Pokud si vezmeme notebook pěkně „od vnitřností“ hned procesory jsou na výběr čtyři, Intel Core 2 Duo Mobile. Nejzákladnějším procesorem je model P8600, nejdražší je pak T9800. Na výběr je rovněž velikost operační paměti, ta je 2 GB nebo 4 GB. Bohužel grafická karta je dodávána jen jedna, jde o typ nVidia GTX 260.

Rovněž z pohledu úložiště dat máte spoustu možností, jsou tu jak standardní pevné disky tak SSD disky. Největší pevný disk má kapacitu 500 GB, největší SSD disk 128 GB. Zároveň můžete přikoupit i externí disky. Dodávána je DVD mechanika.

iBuyPower

iBuyPower

K notebooku lze dokoupit celou řadu příslušenství, i software, počítačové hry, sluchátka a další věci.

Cena notebooku je značně pohyblivá podle toho, jak si sami komponenty nastavíte. Detailní informace můžete zjistit na stránkách výrobce.

Zdroj: iBuyPower.com

Novinka iBuyPower má nový notebook byla publikován 5. června 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Katastrální mapy online
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Smajlíci

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!