Inzerát: Potřebujeme 10 000 počítačových odborníků. Zn. Americká vláda

Nedávno jsme Vás informovali o tom, že vláda v USA chce zlepšit internetovou bezpečnost jak svých úředníků a zaměstnanců, tak prostých lidí. O celém problému celkem zaníceně hovořil prezident Obama, nepočítal však s tím, že se objeví jeden výrazný problém. Jaký? Je málo počítačových odborníků.

James Christy z US. Army, který má nabírání nových lidí na starosti se netajil tím, že původní plán bylo poměřit síly počítačových odborníků na jakési olympiádě, která by pak určila vítěze a ti by pro vládu začali pracovat. Je jasné, že bez odborníků spolehlivých a „zaběhlých“ v oboru se nedá žádný velký projekt rozjíždět. Celkově by bylo třeba pro vývin lepší obrany před útoky hackerů a jiných zločinců zhruba deset tisíc počítačových odborníků.

Samozřejmě svou roli hrají i finance, pokud bude uchazečům nabídnut dobrý plat a nějaké výhody, je možné, že se jich najde spousta. Právě v této oblasti nechce vláda nechat nic napospas osudu, možní zaměstnanci tak mají jistotu, že finančně na tom rozhodně špatně nebudou.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Inzerát: Potřebujeme 10 000 počítačových odborníků. Zn. Americká vláda byla publikován 9. června 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  10. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!