Nové notebooky Satellite L500 a Satellite L550

Tagy:  Notebook, Toshiba

Toshiba dnes představila dva nové notebooky se širokoúhlou obrazovkou – 15,6" notebook Satellite L500 a 17,3" notebook Satellite L550. Jsou určeny především pro zákazníky, kteří hledají řešení „zlaté střední třídy“.

„Notebooky Satellite L500 a Satellite L550 potvrzují, že kvalita, design a funkce vyšší úrovně mohou být dostupné pro každého, nehledě na rozpočet, ať jde o zákazníka, který kupuje svůj první notebook, nebo o někoho, kdo hledá zařízení dokonale splňující požadavky na každodenní použití počítače, tyto dva nové notebooky mu mohou poskytnout, co hledá.“ říká Thomas Teckentrup, ředitel divize počítačových systémů.

TOSHIBA II

TOSHIBA II

Samozřejmě nechybí WiFi ani Bluetooth. Pevný disk může mít kapacitu až 500 GB. Notebook Satellite L500 je dodáván s procesorem Intel Celeron, Pentium nebo Core 2 Duo, typ Satellite L550 může být na přání vybaven procesorem Intel Pentium nebo Core 2 Duo.

TOSHIBA

TOSHIBA

K dispozici je čtečka paměťových karet, dva porty USB 2.0 a port eSATA/USB. Integrována je jednotka DVD Super Multi (dvouvrstvá) a také webová kamera s rozlišením VGA. Nástroj Toshiba Eco Utility usnadňuje snížení spotřeby energie.

Oba notebooky by měly být k dispozici na podzim tohoto roku.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nové notebooky Satellite L500 a Satellite L550 byla publikován 17. června 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!