Dočkáme se PlayStation 2 her také na PlayStation 3?

Tagy:  PS2, PS3

Podle tohoto patentu je prý dosti reálná možnost, že se dočkáme spouštění PS2 her také na novém PS3. Důvod, proč jste si doteď nemohli hry pustit, byla nepřítomnost jednoho čipu v PS3 s Emote Engine. Čip s EE není kupříkladu ve všech 40 GiB konzolách, celá věc by ale šla řešit softwarově. Tímto patentem nás Sony utvrzuje, že potřebnými znalostmi pro emulaci na procesorech CELL již disponuje, otázka je kdy se ji dočká zákazník. Dlouho slibovaný a ódy opěvovaný frimware 3.0 by ji možná ale už mohl obsahovat. Je však nutné se taky zeptat, zda vůbec Sony chce takovou zpětnou emulaci- PlayStation2 konzole je ještě v prodeji a tímto by si ji kupovalo výrazně méně lidí.

Jedna z fotek patentu popisující tuto emulaci

Jedna z fotek patentu popisující tuto emulaci

Zdroj http://www.siliconera.com

Novinka Dočkáme se PlayStation 2 her také na PlayStation 3? byla publikován 30. června 2009 v 09.30. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!