Dell Vostro 1220 představen veřejnosti

Nový Dell Vostro 1220 byl nyní slavnostně představen veřejnosti a brzy půjde i do prodeje. Velkou zajímavostí u tohoto 12,1" notebooku je to, že bude dodáván jak s operačním systémem Windows Vista, tak se systémem Ubuntu nebo FreeDOS.

Svými rozměry a váhou odpovídá standardním 12" notebookům, váha notebooku je pouhých 1,5 kilogramu. Do výbavy nového Vostra 1220 bude moci velmi širokým způsobem zasáhnout zákazník, může si vybrat z nabídky procesorů, pevných disků i operačních pamětí. Baterie je čtyř nebo šesti článková. Samozřejmě nechybí věci jako je Bluetooth, WiFi technologie a další. Samozřejmostí je široký počet různých portů.

Dell Vostro 1220

Dell Vostro 1220

Je sice pravdou, že design notebooku není zrovna příliš optimální – někomu se může zdát příliš fádní a nehezký, cena se pohybuje ve střední cenové hladině. Při volbě nejlevnějších součástek zaplatíte za celý přístroj pouze 799 dolarů (necelých 16 000 korun.)

Zdroj: Dell.com

Novinka Dell Vostro 1220 představen veřejnosti byla publikován 2. července 2009 v 01.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!