Parallel3D v praxi na Youtube

Tagy:  Youtube, 3D, video

Známý server pro sdílení videa Youtube.com se rozhodl nabízet svým uživatelům novinku. Jde o v současný době poměrně populární formát videa Parallel3D. Co to znamená? Představte si kino IMAX ve vašem počítači.

K efektu videa vystupujícího z obrazovky Vám stačí zakoupit si speciální, dnes už relativně levné brýle, které si při sledování videa nasadíte. Celý princip novinky spočívá v tom, že dvě videosekvence jsou spojeny do jedné, která, při použití zmiňovaných brýlí poskytne výsledný dojem. Obě nahrávky jsou odděleny barevným filtrem.

Youtube.com logo

Youtube.com logo

Videí, které vyhledávač Youtube nabízí zatím příliš moc není. Většinou jde o krátké animaci, nebo velmi jednoduché šoty s různým obsahem. Je však jisté, že se v blízké době dočkáme i dalších, mnohem delších videí.

Zdroj: Youtube.com

Novinka Parallel3D v praxi na Youtube byla publikován 22. července 2009 v 16.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!