Máte VISA kartu? Přehled účtu přes mobil se zkouší

Tagy:  VISA, VISA karty

Pokud máte účet u některé banky a využíváte internetového bankovnictví určitě znáte způsob, jakým se schvalují platby. Konkrétně třeba u České spořitelny si při odesílání peněz z vašeho účtu přes internet musíte najít mobilní telefon kvůli „schvalovací“ SMS zprávě. V ní je kód který posléze zadáte do počítače.

Službu díky které by jste však měli o svém účtu neustále přehled připravují ve Velké Británii. Je určena pouze pro držitele VISA karty. A k čemu je služba dobrá? Budete mít přehled o úplně všem co se na Vašem účtu stane. O příchozích platbách, o odchozích platbách, o pravidelném placení, rovněž budete mít možnost zobrazit si poslední návštěvy bankomatů, atd.

VISA card logo

VISA card logo

Díky této službě by se měla zvýšit bezpečnost používání vašeho osobního účtu, otázkou samozřejmě je, zda celá věc bude ku prospěchu věcí a bude o ní alespoň nějaký zájem.

Zdroj: Consumerloanwi­re.com

Novinka Máte VISA kartu? Přehled účtu přes mobil se zkouší byla publikován 24. července 2009 v 20.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!