Rekord překonán, v prodeji nejsilnější herní notebook na světě

Tagy:  Notebook, herní notebook

Sníte o notebooku, který bude výkonnější než obyčejný desktop? Proč ne, pokud jste ochotni si trochu připlatit. Notebook EX L-18 od společnosti Maingear bude pro Vás zřejmě to pravé. Notebook je černý s modrými podsvícenými doplňky, displej má 18,4" a jeho rozlišení je 1920×1080.

Základem je procesor Intel Core 2 Duo s frekvencí 2,53 GHz, ale vybrat si můžete i silnější procesor z dílny Intelu, T9600 s frekvencí 2.8GHz. Samozřejmě nemůže chybět grafická karta, mluví se hlavně o Geforce GTX280M, je však pravděpodobné, že na výběr budou i jiné typy grafických karet.

Notebook EX L-18

Notebook EX L-18

Notebook bude dodáván s předinstalovaným operačním systémem WIndows Vista, podle výběru buď ve 32 bitové nebo 64 bitové variantě. Cena EX L-18 je stanovena na 2999 dolar, což je zhruba 60 000 Kč.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Rekord překonán, v prodeji nejsilnější herní notebook na světě byla publikován 26. července 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!