Rekord překonán, v prodeji nejsilnější herní notebook na světě

Tagy:  Notebook, herní notebook

Sníte o notebooku, který bude výkonnější než obyčejný desktop? Proč ne, pokud jste ochotni si trochu připlatit. Notebook EX L-18 od společnosti Maingear bude pro Vás zřejmě to pravé. Notebook je černý s modrými podsvícenými doplňky, displej má 18,4" a jeho rozlišení je 1920×1080.

Základem je procesor Intel Core 2 Duo s frekvencí 2,53 GHz, ale vybrat si můžete i silnější procesor z dílny Intelu, T9600 s frekvencí 2.8GHz. Samozřejmě nemůže chybět grafická karta, mluví se hlavně o Geforce GTX280M, je však pravděpodobné, že na výběr budou i jiné typy grafických karet.

Notebook EX L-18

Notebook EX L-18

Notebook bude dodáván s předinstalovaným operačním systémem WIndows Vista, podle výběru buď ve 32 bitové nebo 64 bitové variantě. Cena EX L-18 je stanovena na 2999 dolar, což je zhruba 60 000 Kč.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Rekord překonán, v prodeji nejsilnější herní notebook na světě byla publikován 26. července 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!