Rekord překonán, v prodeji nejsilnější herní notebook na světě

Sníte o notebooku, který bude výkonnější než obyčejný desktop? Proč ne, pokud jste ochotni si trochu připlatit. Notebook EX L-18 od společnosti Maingear bude pro Vás zřejmě to pravé. Notebook je černý s modrými podsvícenými doplňky, displej má 18,4" a jeho rozlišení je 1920×1080.

Základem je procesor Intel Core 2 Duo s frekvencí 2,53 GHz, ale vybrat si můžete i silnější procesor z dílny Intelu, T9600 s frekvencí 2.8GHz. Samozřejmě nemůže chybět grafická karta, mluví se hlavně o Geforce GTX280M, je však pravděpodobné, že na výběr budou i jiné typy grafických karet.

Notebook EX L-18

Notebook EX L-18

Notebook bude dodáván s předinstalovaným operačním systémem WIndows Vista, podle výběru buď ve 32 bitové nebo 64 bitové variantě. Cena EX L-18 je stanovena na 2999 dolar, což je zhruba 60 000 Kč.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Rekord překonán, v prodeji nejsilnější herní notebook na světě byla publikován 26. července 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Smajlíci
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!