Sedm nových webkamer od Logitechu

Logitech představuje sedm nových webkamer, jsou rozděleny do tří tříd, tedy do špičkových webkamer, následuje zlatá střední třída a pak nejzákladnější webové kamery.

Pro opravdové fajnšmekry jsou určené typy Logitech Webcam Pro 9000, Logitech 2 MP a Portable Webcam C905. Tyto modely jsou vybaveny optikou Zeiss a mají navíc automatické zaostřování, takže se nemusíte namáhat s „dolaďováním“ kvality obrazu. HD senzor má rozlišení 2 megapixelů, dokáže pořizovat 8-megapixelové fotografieTechno­logie Logitech RightLight 2 se umí inteligentně přizpůsobit tmavému nebo světlému prostředí, takže vždy získáte nejlepší možné záběry.

Logitech kamera

Logitech kamera

Střední třída kamer se příliš neliší od těch nejvyšších, nacházejí se v ní modely Logitech 2 MP Webcam C600 a Logitech 1.3 MP Webcam C500. Nejnižší třída kamer se liší hlavně výběrem optiky a samozřejmě cenou.

Ceny kamer se pohybují od 590 do 2 900 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Sedm nových webkamer od Logitechu byla publikován 1. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Wikipedia online encyklopedie
  6. Smajlíci
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!