Sedm nových webkamer od Logitechu

Tagy:  logitech, kamery

Logitech představuje sedm nových webkamer, jsou rozděleny do tří tříd, tedy do špičkových webkamer, následuje zlatá střední třída a pak nejzákladnější webové kamery.

Pro opravdové fajnšmekry jsou určené typy Logitech Webcam Pro 9000, Logitech 2 MP a Portable Webcam C905. Tyto modely jsou vybaveny optikou Zeiss a mají navíc automatické zaostřování, takže se nemusíte namáhat s „dolaďováním“ kvality obrazu. HD senzor má rozlišení 2 megapixelů, dokáže pořizovat 8-megapixelové fotografieTechno­logie Logitech RightLight 2 se umí inteligentně přizpůsobit tmavému nebo světlému prostředí, takže vždy získáte nejlepší možné záběry.

Logitech kamera

Logitech kamera

Střední třída kamer se příliš neliší od těch nejvyšších, nacházejí se v ní modely Logitech 2 MP Webcam C600 a Logitech 1.3 MP Webcam C500. Nejnižší třída kamer se liší hlavně výběrem optiky a samozřejmě cenou.

Ceny kamer se pohybují od 590 do 2 900 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Sedm nových webkamer od Logitechu byla publikován 1. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!