Sedm nových webkamer od Logitechu

Logitech představuje sedm nových webkamer, jsou rozděleny do tří tříd, tedy do špičkových webkamer, následuje zlatá střední třída a pak nejzákladnější webové kamery.

Pro opravdové fajnšmekry jsou určené typy Logitech Webcam Pro 9000, Logitech 2 MP a Portable Webcam C905. Tyto modely jsou vybaveny optikou Zeiss a mají navíc automatické zaostřování, takže se nemusíte namáhat s „dolaďováním“ kvality obrazu. HD senzor má rozlišení 2 megapixelů, dokáže pořizovat 8-megapixelové fotografieTechno­logie Logitech RightLight 2 se umí inteligentně přizpůsobit tmavému nebo světlému prostředí, takže vždy získáte nejlepší možné záběry.

Logitech kamera

Logitech kamera

Střední třída kamer se příliš neliší od těch nejvyšších, nacházejí se v ní modely Logitech 2 MP Webcam C600 a Logitech 1.3 MP Webcam C500. Nejnižší třída kamer se liší hlavně výběrem optiky a samozřejmě cenou.

Ceny kamer se pohybují od 590 do 2 900 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Sedm nových webkamer od Logitechu byla publikován 1. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!