Kingston představuje novinku v SSDNow

Tagy:  Kingston, SSD

Kingston Technology Europe Ltd. představil nový přírůstek do řady pevných úložišť Kingston SSDNow, sadu Kingston SSDNow V+ Series. Kingston SSDNow V+ Series je k dispozici s různými kapacitami, jelikož je výkon tohoto nového disku skutečně vysoký, nejlépe se hodí pro profesionální použití.

S novými disky Kingston SSDNow V+ může operační systém počítače těžit z působivé rychlosti náhodného čtení 4K až 6 300 vstupních/výs­tupních operací za sekundu (IOPS) a náhodného zápisu 4K až 291 IOPS. Rychlost čtení disku Kingston SSDNow V+ je velmi vysoká, čtení dosahuje rychlosti 220 MB/s, zápis dosahuje rychlosti 180 MB/s.

Kingston disk

Kingston disk

V oblasti EMEA do které spadá i Evropa jsou dostupné SSDNow V+ s kapacitou 64GB. Disky s kapacitami 128GB a 256GB by měly být k dostání v září. Disk Kingston SSDNow V+ užívá standardního rozhraní SATA a je velmi odolný. Neměl by mu dělat problém občasný otřes ani práce v teplejším prostředí. Cena začíná na 4 465 Kč za nejnižší kapacitu.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Kingston představuje novinku v SSDNow byla publikován 12. srpna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...