Caffeine odhalen

Nová vyhledávací technologie od Googlu nazvaná Caffeine byla oficiálně představena. Caffeine je prozatím stále ve vývoji, občas se v něm mohou objevovat chyby, ale ty můžou uživatelé nahlásit prostřednictvím e-mailového formuláře.

Google pojmenoval Caffeine jako „architekturu další generace“, uvolnil ji pro potřeby webových vývojářů, ale i běžných uživatelů. Pro zájemce je možné vyzkoušet si Caffeine prostřednictvím služby Google sandbox.

Je možné že se tím Google snaží opětovat „útok“ Microsoftu a Yahoo, ti informovali o dohodě, která má právě za cíl alespoň trochu oslabit pozici Googlu. Konkrétně v dohodě stojí, že Yahoo bude využívat technologii Bing od Microsoftu navíc si obě společnosti budou dělit zisk z internetové reklamy.

Zdroj: Theregister.co.uk

Novinka Caffeine odhalen byla publikován 16. srpna 2009 v 09.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. iVysílání – online televizní archiv České televize
  9. Smajlíci
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!