Caffeine odhalen

Tagy:  Google, Yahoo, Microsoft

Nová vyhledávací technologie od Googlu nazvaná Caffeine byla oficiálně představena. Caffeine je prozatím stále ve vývoji, občas se v něm mohou objevovat chyby, ale ty můžou uživatelé nahlásit prostřednictvím e-mailového formuláře.

Google pojmenoval Caffeine jako „architekturu další generace“, uvolnil ji pro potřeby webových vývojářů, ale i běžných uživatelů. Pro zájemce je možné vyzkoušet si Caffeine prostřednictvím služby Google sandbox.

Je možné že se tím Google snaží opětovat „útok“ Microsoftu a Yahoo, ti informovali o dohodě, která má právě za cíl alespoň trochu oslabit pozici Googlu. Konkrétně v dohodě stojí, že Yahoo bude využívat technologii Bing od Microsoftu navíc si obě společnosti budou dělit zisk z internetové reklamy.

Zdroj: Theregister.co.uk

Novinka Caffeine odhalen byla publikován 16. srpna 2009 v 09.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!