WinRAR ve verzi 3.90

Nová verze známého programu WinRAR by měla být více user-friendly hlavně pro uživatele nového operačního systému Windows 7. WinRAR by měl mít pro Windows 7 plnou podporu, rovněž oproti poslední verzi došlo ke zvýšení výkonu.

Nově byly implantovány některé klávesové zkratky, přibylo několik málo změn ve vzhledu, a můžete si nechat zobrazit čas při vytváření souboru. K dispozici také máte lepší řazení souborů.

Pravděpodobně největší novinkou je zlepšení práce při více jádrech a více procesorech. Uživatelé, kteří jsou zvyklí na Průzkumník využijí nabídky při řazení jmen souborů, které se nyní řadí stejně jako v Průzkumníku. Dále byly opraveny některé chyby, které vedly k pádům aplikace a přidáno bylo i několik přepínačů.

Zdroj: Seznam změn

Novinka WinRAR ve verzi 3.90 byla publikován 22. srpna 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Smajlíci
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!