Za vyhrožování na Facebooku padl trest

Tagy:  zabití, šikana, výhrůžky, Facebook

Britka Keeley Houghton je první osobou na světě, která byla odsouzena za šikanování, urážení a napadání jiné osoby na sociální sít. Houghton totiž měla vyhrožovat své spolužačce Emily Moore smrtí, dokonce se pokusila na Facebooku založit stránku, která byla namířena proti Moorové.

Houghton prý označila děvče za děvku, opakovaně ji měla také vyhrožovat smrtí a fyzickým napadením. V minulosti již Keeley Houghton byla dokonce u soudu také obviněna ze šikanování a napadání Moore. Šikanování mělo trvat čtyři roky, nyní si Houghton odsedí tři měsíce v káznici pro mladistvé a navíc po dobu pěti let nesmí Emily Moore jakkoliv kontaktovat.

Facebook logo

Facebook logo

Je možné, že postupem doby bude takových kauz přibývat, i v tuzemsku jsme zaregistrovali podobnou událost, kdy při legendárních „vajíčkových protestech“ byla celá událost řízena „po síti“.

Zdroj: News.com.au

Novinka Za vyhrožování na Facebooku padl trest byla publikován 24. srpna 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!