Sony a Google - dohoda

Trh s notebooky možná trošičku ovlivní nová dohoda mezi společností Sony a gigantem Google. Sony, které vyrábí notebooky Vaio se rozhodl, že bude do notebooku předinstalovávat internetový prohlížeč Google Chrome.

Podle některých médií se chystá Google oslovit i jiné výrobce výpočetní techniky, především notebooků. Doposud byl v drtivé většině počítačů předinstalováván IE, neboť ho uživatelé dostávali v rámci nainstalovaného operačního systému.U Sony nahradil Google Chrome prohlížeč Internet Explorer od Microsoftu.

Zájmena pro tržní podíl Chrome je to velmi dobrá zpráva, aktuálně si Chrome drží okolo 2,6 % tržního podílu, společně s prohlížečem Safari od Applu. 2,6 % je velmi dobrý výsledek, navíc za relativně krátkou dobu. Microsoft dohodu zatím nijak nekomentoval, aktuálně má dosti starostí s rozjíždějícím se portálem Bing.com.

Zdroj: Blog.seattlepi­.com

Novinka Sony a Google - dohoda byla publikován 3. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!