Chcete vědět heslo k cizímu účtu? Najměte si hackera

Tagy:  Hacker, bezpečnost, heslo

Velmi podivné praktiky některých internetových serverů odhalil deník Washington Post. Na internetu prý běžně existují služby, na kterých si můžete za poplatek opatřit heslo k cizímu účtu e-mailové pošty, profilu na Facebooku, nebo na Twitteru.

Údajně si objednávali služby hackerů například žárlivé manželky, které chtěly projít e-mailovou poštu svým manželům při podezření z nevěry, atd. Internetové servery, které „dohazovaly“ hackerům práci byly naprosto normálně dostupné odkudkoliv ze světa, byly přístupné na adresách YourHackerz.com, Piratecrackers.com a podobných. Poplatky za služby prý nebyly příliš velké, navíc fungoval zajímavý způsob dokazování splněné práce. Někdo si objednal například heslo pro vstup do e-mailové schránky jiného člověka, hackeři se do ní dostali, udělali screen obrazovky a tento screen poslali zákazníkovi, jako důkaz o úspěšném splnění práce. Ten pak zaplatil smluvený poplatek.

Bohužel, ve většině států nedostanete za takový skutek nějaké větší potrestání, většinou je celá věc hodnocena jako přestupek.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Chcete vědět heslo k cizímu účtu? Najměte si hackera byla publikován 10. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!