Křišťálová Lupa postupuje do finále

Tagy:  Křišťálová lupa. hlasování, soutěže, lupa

V prostředí Českého internetu si získal spoustu fanoušků projekt Křišťálová Lupa. Jde o anketu, o jejichž výsledcích rozhodují čtenáři serveru Lupa.cz. Aktuálně probíhá čtvrtý ročník ankety, který se právě přehoupl do finálního kola. Ve finále už proti sobě stávají ti nejlepší z nejlepších, a často rozhodují i jednotlivé hlasy uživatelů.

Tento rok se soutěží v kategoriích Vyhledávače a databáze, Komunikační služby, Sociální sítě, Publikační platformy, Internetové obchodování, Média – všeobecná, Média – specializovaná a Média – uživatelská. Navíc je zde ještě odborná porota, která rozhoduje o třech kategoriích, těmi jsou Anticena, Osobnost roku a Projekt roku.

Ve finálním hlasování postupuje z každé kategorie pět projektů, které dostaly nejvíce hlasů. Závěrečným hlasováním se tak určí závěrečné pořadí. Z loňských vítězů Křišťálové Lupy můžeme jmenovat například Aukro.cz v kategorii Eshop, nebo vítězství Googlu v kategorii Vyhledávač.

Zdroj: Křišťálová Lupa

Novinka Křišťálová Lupa postupuje do finále byla publikován 22. září 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...