Křišťálová Lupa postupuje do finále

Tagy:  Křišťálová lupa. hlasování, soutěže, lupa

V prostředí Českého internetu si získal spoustu fanoušků projekt Křišťálová Lupa. Jde o anketu, o jejichž výsledcích rozhodují čtenáři serveru Lupa.cz. Aktuálně probíhá čtvrtý ročník ankety, který se právě přehoupl do finálního kola. Ve finále už proti sobě stávají ti nejlepší z nejlepších, a často rozhodují i jednotlivé hlasy uživatelů.

Tento rok se soutěží v kategoriích Vyhledávače a databáze, Komunikační služby, Sociální sítě, Publikační platformy, Internetové obchodování, Média – všeobecná, Média – specializovaná a Média – uživatelská. Navíc je zde ještě odborná porota, která rozhoduje o třech kategoriích, těmi jsou Anticena, Osobnost roku a Projekt roku.

Ve finálním hlasování postupuje z každé kategorie pět projektů, které dostaly nejvíce hlasů. Závěrečným hlasováním se tak určí závěrečné pořadí. Z loňských vítězů Křišťálové Lupy můžeme jmenovat například Aukro.cz v kategorii Eshop, nebo vítězství Googlu v kategorii Vyhledávač.

Zdroj: Křišťálová Lupa

Novinka Křišťálová Lupa postupuje do finále byla publikován 22. září 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Co je IP adresa a jak ji zjistit?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!