Křišťálová Lupa postupuje do finále

V prostředí Českého internetu si získal spoustu fanoušků projekt Křišťálová Lupa. Jde o anketu, o jejichž výsledcích rozhodují čtenáři serveru Lupa.cz. Aktuálně probíhá čtvrtý ročník ankety, který se právě přehoupl do finálního kola. Ve finále už proti sobě stávají ti nejlepší z nejlepších, a často rozhodují i jednotlivé hlasy uživatelů.

Tento rok se soutěží v kategoriích Vyhledávače a databáze, Komunikační služby, Sociální sítě, Publikační platformy, Internetové obchodování, Média – všeobecná, Média – specializovaná a Média – uživatelská. Navíc je zde ještě odborná porota, která rozhoduje o třech kategoriích, těmi jsou Anticena, Osobnost roku a Projekt roku.

Ve finálním hlasování postupuje z každé kategorie pět projektů, které dostaly nejvíce hlasů. Závěrečným hlasováním se tak určí závěrečné pořadí. Z loňských vítězů Křišťálové Lupy můžeme jmenovat například Aukro.cz v kategorii Eshop, nebo vítězství Googlu v kategorii Vyhledávač.

Zdroj: Křišťálová Lupa

Novinka Křišťálová Lupa postupuje do finále byla publikován 22. září 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Smajlíci
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!