Další betaverze nového Thunderbirdu

Tagy:  Mozilla, Thunderbird, pošta, e-mail, beta

Oblíbený e-mailový klient Mozilla Thunderbird se pomalu a jistě blíží ke spuštění finální verze 3.0. Aktuálně byla vydána čtvrtá betaverze, která opět opravuje několik chyb, navíc přináší 200 nových změn. Prakticky nejdůležitější změnou je vylepšené a rozšířené vyhledávání.

Nový Thunderbird je založen na jádru Gecko 1.9.1.3, vraťme se ale zpět k vylepšenému vyhledávání. Nově je k dispozici možnost filtrovat výsledky dle odesílatele, přílohy, složek, kontaktního listu i podle časové osy. Nové vyhledávání Vám tak pomůže hlavně v případech, kdy máte velké množství pošty a potřebujete si rychle a jednoduše najít své zprávy. Navíc vyhledávání příliš nezatěžuje běh programu, nemusíte se tedy bát „zaseknutí“. Přepracován je i toolbar, který nově nabízí vyhledávání a umožňuje základní práci s příchozí poštou.

Celkově je Thunderbird i výkonnostně upraven tak, aby běh programu co nejméně zatěžoval počítač. Rychlost tak trochu vzrostla, rovněž by se mělo objevovat o něco méně chybových hlášek. Toto je pravděpodobně poslední betaverze, nyní bude následovat RC verze, finálního Thunderbirdu 3.0 by jsme se měli dočkat do konce tohoto roku.

Zdroj: Mozillamessagin­g.com

Novinka Další betaverze nového Thunderbirdu byla publikován 24. září 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!