BSA získala dalšího partnera - McAfee

Tagy:  BSa, policie, software, pirátství, softwarové pirátství, zločin, Mcafee, antiviry Mc afee

Organizace BSA, která se zabývá bojem proti softwarovému pirátství získala pro oblast EMEA, což je Evropa, Blízký východ a Afrika. Doposud byl ** McAfee** členem v tichomořské části Asie a v Jižní a Severní Americe.

Pobočka **BSA v České republice sdružuje 28 členů z různých oblastí informačních technologií. Mezi největší patří například Adobe, Apple, Corel, nebo Microsoft.

David Quantrell, který je prezidentem McAfee pro oblast EMEA řekl k dohodě o partnerství: „Pro McAfee je členství v BSA nezbytné, abychom mohli chránit naše duševní vlastnictví při vstupu na nové trhy. Nelegální software je značnou výzvou nejen pro softwarové firmy, ale také pro jejich zákazníky. V oblasti IT bezpečnosti, kde se plejáda možných hrozeb vyvíjí překotným tempem, dává legální software zákazníkům potřebnou úroveň podpory. Jedině tak mohou dosáhnout potřebné ochrany svých dat, duševního vlastnictví a IT infrastruktury.“

McAfee vyvíjí softwarová řešení, které mají za úkol udržet bezpečí, zajistit ochranu a optimalizaci na kancelářských a domácích počítačích.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka BSA získala dalšího partnera - McAfee byla publikován 15. října 2009 v 22.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...