BSA získala dalšího partnera - McAfee

Organizace BSA, která se zabývá bojem proti softwarovému pirátství získala pro oblast EMEA, což je Evropa, Blízký východ a Afrika. Doposud byl ** McAfee** členem v tichomořské části Asie a v Jižní a Severní Americe.

Pobočka **BSA v České republice sdružuje 28 členů z různých oblastí informačních technologií. Mezi největší patří například Adobe, Apple, Corel, nebo Microsoft.

David Quantrell, který je prezidentem McAfee pro oblast EMEA řekl k dohodě o partnerství: „Pro McAfee je členství v BSA nezbytné, abychom mohli chránit naše duševní vlastnictví při vstupu na nové trhy. Nelegální software je značnou výzvou nejen pro softwarové firmy, ale také pro jejich zákazníky. V oblasti IT bezpečnosti, kde se plejáda možných hrozeb vyvíjí překotným tempem, dává legální software zákazníkům potřebnou úroveň podpory. Jedině tak mohou dosáhnout potřebné ochrany svých dat, duševního vlastnictví a IT infrastruktury.“

McAfee vyvíjí softwarová řešení, které mají za úkol udržet bezpečí, zajistit ochranu a optimalizaci na kancelářských a domácích počítačích.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka BSA získala dalšího partnera - McAfee byla publikován 15. října 2009 v 22.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Smajlíci
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!