Google připravil novou hru zaměřenou na vesmír

Tagy:  vesmír, hry, vzdělávání, encyklopedie, google

Google ve spolupráci s Madridskou astronomickou společností chystá novou výukovou hru. Pokud chcete trochu blíže poznat vesmír, máte právě teď možnost. Hra se jmenuje La Aventura del Universo a můžete ji najít na stránkách Googlu.

Hra je v podstatě test, který prověří vaše znalosti vesmíru a astronomie. Každý test se skládá z dvaceti otázek, celkem jich je v databázi asi dvě stě. Při každé otázce máte na výběr ze tří odpovědí, správná je jenom jedna. Pokud odpovíte správně, přehraje se Vám animace na téma odpovědi, pokud odpovíte špatně hra Vás poučí, jak to má vypadat správně. Vysvětlivky jsou většinou obrázky s textem, které poskytly organizace jako NASA nebo ESA.

Výhrou je následné pozorování objektů, ke kterým se vázaly otázky prostřednictvím aplikace Google Sky. Jelikož jsou otázky často celkem zapeklité, sestavuje se žebříček nejlepších hráčů. Bohužel jsou stránky zatím ve španělštině, brzy by jsme se měli dočkat alespoň anglické lokalizace.

Zdroj: Google.es

Novinka Google připravil novou hru zaměřenou na vesmír byla publikován 19. října 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!