Google připravil novou hru zaměřenou na vesmír

Google ve spolupráci s Madridskou astronomickou společností chystá novou výukovou hru. Pokud chcete trochu blíže poznat vesmír, máte právě teď možnost. Hra se jmenuje La Aventura del Universo a můžete ji najít na stránkách Googlu.

Hra je v podstatě test, který prověří vaše znalosti vesmíru a astronomie. Každý test se skládá z dvaceti otázek, celkem jich je v databázi asi dvě stě. Při každé otázce máte na výběr ze tří odpovědí, správná je jenom jedna. Pokud odpovíte správně, přehraje se Vám animace na téma odpovědi, pokud odpovíte špatně hra Vás poučí, jak to má vypadat správně. Vysvětlivky jsou většinou obrázky s textem, které poskytly organizace jako NASA nebo ESA.

Výhrou je následné pozorování objektů, ke kterým se vázaly otázky prostřednictvím aplikace Google Sky. Jelikož jsou otázky často celkem zapeklité, sestavuje se žebříček nejlepších hráčů. Bohužel jsou stránky zatím ve španělštině, brzy by jsme se měli dočkat alespoň anglické lokalizace.

Zdroj: Google.es

Novinka Google připravil novou hru zaměřenou na vesmír byla publikován 19. října 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!