Web Bílého domu nyní funguje v Drupalu

Tagy:  usa, amerika, prezident, drupal, bílý dům

Whitehouse.gov – to je web tzv. Bílého domu. Není takřka nikdo, kdo by jej neznal, Bílý dům je totiž sídlem prezidenta USA a kolem něj se točí velká mediální bouře. Málo která věc ujde očím novinářů. Právě zmiňovaný web ale nyní zaznamenal velkou změnu. Bude totiž fungovat v redakčním systému Drupal.

Mimochodem, web Bílého domu není prvním webem z amerických státních institucí, který Drupal využívá. Doteď ho používaly především různé projekty vlády nebo některé úřady. Přechod webu Whitehouse.gov na Drupal má prý být krokem vlády k větší otevřenosti a především má uspořit finance, které by se jinak musely věnovat na vývoj webu na zakázku. Navíc se počítá s tím, že Drupal dokáže být pro používání v takovém webu dost bezpečný a lehce ovladatelný.

Kromě webu Bílého domu využívá Drupal i mnoho jiných subjektů a to nejen v USA. Namátkou lze jmenovat například web TV Prima, internetové stránky zpěváka Robbieho Williamse nebo nakladatelství Universal Music.

Navíc se chystá i jedna větší akce, která se Drupalu týká. Jde o DrupalCamp Prague '09, uskuteční se tento víkend, vstup je zdarma, nutná je však registrace na www.drupalcamp.cz

Zdroj: Drupal.cz

Novinka Web Bílého domu nyní funguje v Drupalu byla publikován 28. října 2009 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!