Verbatim představil externí pevný disk s kapacitou 640 GB

Pokud chceme nějaké úložiště dat, už dávno nejsme odkázáni jen na pevné disky namontované v útrobách počítače. Můžeme si vybrat z nepřeberné nabídky externích pevných disků nebo USB flash disků. Možná Vás napadne, že kapacita takových disků nebude příliš velká, ale to už dávno neplatí. Že se na externí disk vejde i několik stovek gigabajtů dat nám potvrzuje Verbatim, který představil externí pevný disk s kapacitou 640 GB.

Disk je prodáván ve stříbrné barvě, rozměrově nejde o žádného obra, 135mm x 85mm x 21mm (d x š x v), 2,5“ a hmotnost 157 gramů zaručuje, že je na přenášení opravdu ideální. S rychlostí otáček 5 400 / min dokáže disk vyvinout přenosovou rychlost až 480 Mbit/s. Disk je napájen prostřednictvím USB portu, rovněž přenos dat funguje formou USB kabelu. Při koupi dostanete ještě předinstalovaný software Nero BackItUp 4 Essentials, který by měl zaručit bezpečné zálohování dat.

USB disk Verbatim

USB disk Verbatim

Novinka by se měla prodávat zhruba za 3 349 Kč.

„Závazkem Verbatimu je kombinovat vysoké úložné kapacity se stylovým zevnějškem. S tímto novým pevným diskem jsme uspěli v dosažení velké kapacity, aniž bychom slevili z tradičně štíhlého provedení našich disků,“ uvedl při představování disku Kai Miroschnik, z Verbatim EUMEA.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Verbatim představil externí pevný disk s kapacitou 640 GB byla publikován 30. října 2009 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!