Verbatim představil externí pevný disk s kapacitou 640 GB

Tagy:  Verbatim, disk, usb, usb disky, kapacita

Pokud chceme nějaké úložiště dat, už dávno nejsme odkázáni jen na pevné disky namontované v útrobách počítače. Můžeme si vybrat z nepřeberné nabídky externích pevných disků nebo USB flash disků. Možná Vás napadne, že kapacita takových disků nebude příliš velká, ale to už dávno neplatí. Že se na externí disk vejde i několik stovek gigabajtů dat nám potvrzuje Verbatim, který představil externí pevný disk s kapacitou 640 GB.

Disk je prodáván ve stříbrné barvě, rozměrově nejde o žádného obra, 135mm x 85mm x 21mm (d x š x v), 2,5“ a hmotnost 157 gramů zaručuje, že je na přenášení opravdu ideální. S rychlostí otáček 5 400 / min dokáže disk vyvinout přenosovou rychlost až 480 Mbit/s. Disk je napájen prostřednictvím USB portu, rovněž přenos dat funguje formou USB kabelu. Při koupi dostanete ještě předinstalovaný software Nero BackItUp 4 Essentials, který by měl zaručit bezpečné zálohování dat.

USB disk Verbatim

USB disk Verbatim

Novinka by se měla prodávat zhruba za 3 349 Kč.

„Závazkem Verbatimu je kombinovat vysoké úložné kapacity se stylovým zevnějškem. S tímto novým pevným diskem jsme uspěli v dosažení velké kapacity, aniž bychom slevili z tradičně štíhlého provedení našich disků,“ uvedl při představování disku Kai Miroschnik, z Verbatim EUMEA.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Verbatim představil externí pevný disk s kapacitou 640 GB byla publikován 30. října 2009 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!