Nová aktualizace Firefoxu

Uživatelé prohlížeče Firefox se mohou těšit z nové verze 3.5.4. Aktualizace se soustředí hlavně na bezpečnostní chyby, celkově jich opravuje jedenáct, avšak 6 z nich bylo označeno vývojářským týmem jako kritické.

Kromě bezpečnostních chyb byla upravena i stabilita programu, bylo umožněno znovu odesílání chybové hlášky aplikace na centrum podpory. Spíše kosmetickou úpravou pak byla oprava chyby, kdy při smazání historie některé stránky pod protokolem SSL nedokázaly načíst všechny obrázky a styly. Na nové verzi Firefoxu bylo sice objeveno několik dalších chyb, jejich oprava se čeká v další aktualizaci, ta by se měla objevit zhruba do jednoho měsíce od data uvedení této aktualizace.

Verzi 3.5.4 lze stáhnout z oficiálních stránek Mozilly, včetně několika desítek jazykových lokalizací. Pokud máte nastavenou automatickou aktualizaci prohlížeče, Firefox Vám sám aktualizaci nabídne, pak stačí jen řídit se postupem v informačních oknech aplikace.

Zdroj: Mozilla.com

Novinka Nová aktualizace Firefoxu byla publikován 30. října 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!