Nová aktualizace Firefoxu

Tagy:  Mozilla, firefox, internet, prohlížeč, internetový prohlížeč, internet explorer, aktualizace, software

Uživatelé prohlížeče Firefox se mohou těšit z nové verze 3.5.4. Aktualizace se soustředí hlavně na bezpečnostní chyby, celkově jich opravuje jedenáct, avšak 6 z nich bylo označeno vývojářským týmem jako kritické.

Kromě bezpečnostních chyb byla upravena i stabilita programu, bylo umožněno znovu odesílání chybové hlášky aplikace na centrum podpory. Spíše kosmetickou úpravou pak byla oprava chyby, kdy při smazání historie některé stránky pod protokolem SSL nedokázaly načíst všechny obrázky a styly. Na nové verzi Firefoxu bylo sice objeveno několik dalších chyb, jejich oprava se čeká v další aktualizaci, ta by se měla objevit zhruba do jednoho měsíce od data uvedení této aktualizace.

Verzi 3.5.4 lze stáhnout z oficiálních stránek Mozilly, včetně několika desítek jazykových lokalizací. Pokud máte nastavenou automatickou aktualizaci prohlížeče, Firefox Vám sám aktualizaci nabídne, pak stačí jen řídit se postupem v informačních oknech aplikace.

Zdroj: Mozilla.com

Novinka Nová aktualizace Firefoxu byla publikován 30. října 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...