iPhone 3G v prodeji od 22.srpna

Všichni tři tuzemští největší operátoři začnou nový iPhone 3G prodávat 22. srpna. Vyplývá to z tiskových zpráv a ze začínajících reklamních kampaní.

Operátor O2 založil pro zájemce o tento nový telefon speciální registrační stránku, na které kdokoliv může zadat své údaje a bude přednostně informován o novinkách kolem tohoto zařízení. K dispozici je také nevázaná objednávka, které taktéž může kdokoliv využít.

iPhone

Společnost T-mobile jde podobnou cestou jako O2, rovněž nabízí možnost objednání novinek o novém iPhone, zároveň také bude možné koupit jej za základní cenu na prodejnách T-mobile, nebo využít prodloužení smlouvy a získat jej tak za lákavou zvýhodněnou cenu.

Vodafone také zřídil speciální stránku zaměřenou na iPhone, uvažuje se také o tom, že by jej nabízel přímo v sortimentu svých telefonů. Objevily se také názory, že bude možné získat iPhone společně k některému z „Nabitých tarifů“.

Zdroje: Tiskové zprávy operátorů

Novinka iPhone 3G v prodeji od 22.srpna byla publikován 6. srpna 2008 v 15.20. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!