iPhone 3G v prodeji od 22.srpna

Všichni tři tuzemští největší operátoři začnou nový iPhone 3G prodávat 22. srpna. Vyplývá to z tiskových zpráv a ze začínajících reklamních kampaní.

Operátor O2 založil pro zájemce o tento nový telefon speciální registrační stránku, na které kdokoliv může zadat své údaje a bude přednostně informován o novinkách kolem tohoto zařízení. K dispozici je také nevázaná objednávka, které taktéž může kdokoliv využít.

iPhone

Společnost T-mobile jde podobnou cestou jako O2, rovněž nabízí možnost objednání novinek o novém iPhone, zároveň také bude možné koupit jej za základní cenu na prodejnách T-mobile, nebo využít prodloužení smlouvy a získat jej tak za lákavou zvýhodněnou cenu.

Vodafone také zřídil speciální stránku zaměřenou na iPhone, uvažuje se také o tom, že by jej nabízel přímo v sortimentu svých telefonů. Objevily se také názory, že bude možné získat iPhone společně k některému z „Nabitých tarifů“.

Zdroje: Tiskové zprávy operátorů

Novinka iPhone 3G v prodeji od 22.srpna byla publikován 6. srpna 2008 v 15.20. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!