iPhone 3G v prodeji od 22.srpna

Všichni tři tuzemští největší operátoři začnou nový iPhone 3G prodávat 22. srpna. Vyplývá to z tiskových zpráv a ze začínajících reklamních kampaní.

Operátor O2 založil pro zájemce o tento nový telefon speciální registrační stránku, na které kdokoliv může zadat své údaje a bude přednostně informován o novinkách kolem tohoto zařízení. K dispozici je také nevázaná objednávka, které taktéž může kdokoliv využít.

iPhone

Společnost T-mobile jde podobnou cestou jako O2, rovněž nabízí možnost objednání novinek o novém iPhone, zároveň také bude možné koupit jej za základní cenu na prodejnách T-mobile, nebo využít prodloužení smlouvy a získat jej tak za lákavou zvýhodněnou cenu.

Vodafone také zřídil speciální stránku zaměřenou na iPhone, uvažuje se také o tom, že by jej nabízel přímo v sortimentu svých telefonů. Objevily se také názory, že bude možné získat iPhone společně k některému z „Nabitých tarifů“.

Zdroje: Tiskové zprávy operátorů

Novinka iPhone 3G v prodeji od 22.srpna byla publikován 6. srpna 2008 v 15.20. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Valentýnké přání – Valentýn za dveřmi, je čas na přání
  4. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  5. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  8. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!