iPhone 3G v prodeji od 22.srpna

Všichni tři tuzemští největší operátoři začnou nový iPhone 3G prodávat 22. srpna. Vyplývá to z tiskových zpráv a ze začínajících reklamních kampaní.

Operátor O2 založil pro zájemce o tento nový telefon speciální registrační stránku, na které kdokoliv může zadat své údaje a bude přednostně informován o novinkách kolem tohoto zařízení. K dispozici je také nevázaná objednávka, které taktéž může kdokoliv využít.

iPhone

Společnost T-mobile jde podobnou cestou jako O2, rovněž nabízí možnost objednání novinek o novém iPhone, zároveň také bude možné koupit jej za základní cenu na prodejnách T-mobile, nebo využít prodloužení smlouvy a získat jej tak za lákavou zvýhodněnou cenu.

Vodafone také zřídil speciální stránku zaměřenou na iPhone, uvažuje se také o tom, že by jej nabízel přímo v sortimentu svých telefonů. Objevily se také názory, že bude možné získat iPhone společně k některému z „Nabitých tarifů“.

Zdroje: Tiskové zprávy operátorů

Novinka iPhone 3G v prodeji od 22.srpna byla publikován 6. srpna 2008 v 15.20. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...