Nová verze Thunderbirdu

Velmi očekáváná nová verze 2.0.0.17 e-mailového klientu Thunderbird je konečně k dispozici ke stažení. Verze se zaměřuje především na bezpečnost programu.

Aktualizace by také měla uchránit před častým „padáním“ programu. Ze sedmi bezpečnostních chyb, které jsou nyní opraveny byly dvě označeny jako kritické, tzn. ty které mohou pomoci útočníkovi napadnout Váš počítač.

Mozilla Thunderbird logo

Uživatelé kteří mají Thunderbird nainstalovaný a používají ho mají možnost aktualizovat program automaticky, popřípadě si novou verzi můžete stáhnout ze stránek edownload.cz.

Zdroj: Mozilla.org

Novinka Nová verze Thunderbirdu byla publikován 28. září 2008 v 09.03. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!