2010 CES Innovations - Logitech

Tagy:  logitech, ceny, hry, přístroje, gadget, CES, myš, hudba

V soutěži 2010 CES Innovations zaznamenala společnost Logitech velký úspěch, podařilo se jí totiž vyhrát sedm cen této soutěže.

Konkrétně šlo o kategorie Cena za počítačové periferie, kde vyhrála myš Logitech Anywhere Mouse MX, která disponuje technologií Logitech Darkfield Laser Tracking, která umožňuje práci s myší i na skle a velmi lesklém povrchu, další kategorií je Cena za příslušenství domácího kina, kde první místo obsadil ovladač Logitech Harmony 900 Remote. Hudební fanoušky může motivovat kategorie Cena za audio komponenty, tady zabodoval Logitech Squeezebox Radio, což je multifunkční hudební přehrávač.

Cenu za sluchátka vyhrál model Ultimate Ears 700 Noise-Isolating Earphones, který dokáže potlačit okolní hluk, navíc se na jeho vývoji podílelo několik profesionálních celosvětově známých hudebníků.

Kategorie Cena za příslušenství k počítačovým hrám má hned dva vítěze, Logitech Flight System G940 a Logitech Wireless Guitar Controller. V prvním případě jde o joystick se směrovými pedály, u druhého výherce je to simulátor kytary.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka 2010 CES Innovations - Logitech byla publikován 17. listopadu 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!