ASUS uvádí první multi-touch Netbook

Tagy:  windows 7, intel atom, eee pc, ASUS, eee PC T91MT, netbooky, dotykový displej, displej

Asus se chystá uvést na trh netbook Eee PC T91MT, který má dotykovou obrazovku, a také podporu nového operačního systému Windows 7. Velice povedený je především displej, ten má úhlopříčku 8,9", má LED podsvícen ale především je celý displej otáčivý. Rozlišení je 1024×600). Nechybí dotykové ovládání.

Rozměry patří Eee PC T91MT přesně do kategorie netbooků, roměry 225 mm x 164 mm x 25,2 ~ 28,4 mm a váha necelý kilogram z něj dělají skvělý přístroj pro přenášení.

Pokud se podíváme na hardware, netbook dostal procesor Intel Atom Z520, operační paměť je v základu malý 1 GB, lze ho však na přání zákazníka rozšířit na 2 GB DDR2 SO-DIMM. Pro uložení dat slouží 32 GB SSD disk, lze ho ale rozšířit online službou WebStorage, kterou poskytuje ASUS až na 500 GB. Z dalšího vybavená můžeme jmenovat VGA konektor, dva USB 2.0 konektory, dále pak nechybí WiFi, Bluetooth a čtečka paměťových karet a samozřejmě zvukové vstupy.

Nové Eee PC se bude prodávat s předinstalovaným operačním systémem Microsoft Windows 7 Home Premium, cena bohužel ještě není známá.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka ASUS uvádí první multi-touch Netbook byla publikován 22. listopadu 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!