ASUS uvádí první multi-touch Netbook

Tagy:  windows 7, intel atom, eee pc, ASUS, eee PC T91MT, netbooky, dotykový displej, displej

Asus se chystá uvést na trh netbook Eee PC T91MT, který má dotykovou obrazovku, a také podporu nového operačního systému Windows 7. Velice povedený je především displej, ten má úhlopříčku 8,9", má LED podsvícen ale především je celý displej otáčivý. Rozlišení je 1024×600). Nechybí dotykové ovládání.

Rozměry patří Eee PC T91MT přesně do kategorie netbooků, roměry 225 mm x 164 mm x 25,2 ~ 28,4 mm a váha necelý kilogram z něj dělají skvělý přístroj pro přenášení.

Pokud se podíváme na hardware, netbook dostal procesor Intel Atom Z520, operační paměť je v základu malý 1 GB, lze ho však na přání zákazníka rozšířit na 2 GB DDR2 SO-DIMM. Pro uložení dat slouží 32 GB SSD disk, lze ho ale rozšířit online službou WebStorage, kterou poskytuje ASUS až na 500 GB. Z dalšího vybavená můžeme jmenovat VGA konektor, dva USB 2.0 konektory, dále pak nechybí WiFi, Bluetooth a čtečka paměťových karet a samozřejmě zvukové vstupy.

Nové Eee PC se bude prodávat s předinstalovaným operačním systémem Microsoft Windows 7 Home Premium, cena bohužel ještě není známá.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka ASUS uvádí první multi-touch Netbook byla publikován 22. listopadu 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...