Bude dávat Google Chrome OS k notebookům zdarma?

Google má zaděláno na slušný problém, na některých P2P sítích se začal objevovat nový operační systém Chrome OS, který je prezentován jako „téměř finální verze“ a podle uploaderů je torrentová verze plně funkční.

Připravovaný operační systém se tak objevil už na Mininově nebo na The Pirate Bay, odkud si jej může kdokoliv stáhnout. Soubor je prezentován jako obraz disku, pro jeho otevření je potřeba mít nějakou aplikaci, která s obrazy disku dokáže pracovat, což je například Deamon Tools.

Oficiálně by měl být Chrome OS uvolněn až na konci příštího roku, zveřejnění na torrentové trackery tak Googlu celkem dosti hatí plány.

Chrome OS pravděpodobně bude k dispozici zdarma, vše má být navíc uděláno tak, aby byl systém extrémně rychlý. O tom, jak se bude celá situace vyvíjet dál Vás samozřejmě budeme informovat.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Bude dávat Google Chrome OS k notebookům zdarma? byla publikován 26. listopadu 2009 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Už vás nebaví malá klávesnice v Android telefonu? Řekněte: „OK Google“
  3. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Smajlíci
  10. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!