Bude dávat Google Chrome OS k notebookům zdarma?

Tagy:  chrome, google, operační systém, systém, torrent, tracker, mininova, the pirate bay

Google má zaděláno na slušný problém, na některých P2P sítích se začal objevovat nový operační systém Chrome OS, který je prezentován jako „téměř finální verze“ a podle uploaderů je torrentová verze plně funkční.

Připravovaný operační systém se tak objevil už na Mininově nebo na The Pirate Bay, odkud si jej může kdokoliv stáhnout. Soubor je prezentován jako obraz disku, pro jeho otevření je potřeba mít nějakou aplikaci, která s obrazy disku dokáže pracovat, což je například Deamon Tools.

Oficiálně by měl být Chrome OS uvolněn až na konci příštího roku, zveřejnění na torrentové trackery tak Googlu celkem dosti hatí plány.

Chrome OS pravděpodobně bude k dispozici zdarma, vše má být navíc uděláno tak, aby byl systém extrémně rychlý. O tom, jak se bude celá situace vyvíjet dál Vás samozřejmě budeme informovat.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Bude dávat Google Chrome OS k notebookům zdarma? byla publikován 26. listopadu 2009 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!