eBay bude konečně česky

Tagy:  ebay, aukro, aukce, obchodování, internetové aukce, peníze

Máte rádi internetové aukce? Pokud ano, můžete se těšit na kompletní lokalizaci portálu ebay.com do češtiny. Nebude to sice hned, ale už v únoru příštího roku se můžeme našeho mateřského jazyka na největším aukčním portálu světa dočkat.

Navíc se své jazykové verze v únoru dočkají i v Rusku, Řecku, Norsku, Švédsku, Dánsku. Pod českou jazykovou mutací tak budete moci normálně prodávat i kupovat s jinými lidmi v Čechách, doposud, pokud jste chtěli používat eBay.com, museli jste využít nějaké jiné jazykové verze. Prozatím je přeložen obsah na Global.ebay.com, zde si můžete zboží prohlížet, dočtete se i nějaké základy o fungování a pravidlech online obchodování, chybí však přímá nabídka z naší země.

Mnoho lidí ale vyslovuje otázku nad tím, jak by mohl vstup eBay.com na český trh pohnout s dosavadním stavem, kdy si monopol drží oblíbené Aukro.cz. Velkou nevýhodou pro eBay.com může být to, že pro obchodování je nutné mít účet na Paypal.com.

Zdroj: Tamebay.com

Novinka eBay bude konečně česky byla publikován 30. listopadu 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru
  5. Kam s fotkami z dovolené - Výběr nejlepších úložišť
  6. Jak si vytvořit vlastní hru v deseti krocích
  7. Je možné si zdarma zrychlit počítač? Otestovali jsme to za vás!
  8. Kaspersky Internet Security 2017 - ochrání ruský bohatýr?
  9. Kupujeme nový notebook – Je mezigenerační obměna nezbytná?
  10. Mazlíčci neustále online - Chytrá kamera pro neustálé sledování zvířat

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!