eBay bude konečně česky

Tagy:  ebay, aukro, aukce, obchodování, internetové aukce, peníze

Máte rádi internetové aukce? Pokud ano, můžete se těšit na kompletní lokalizaci portálu ebay.com do češtiny. Nebude to sice hned, ale už v únoru příštího roku se můžeme našeho mateřského jazyka na největším aukčním portálu světa dočkat.

Navíc se své jazykové verze v únoru dočkají i v Rusku, Řecku, Norsku, Švédsku, Dánsku. Pod českou jazykovou mutací tak budete moci normálně prodávat i kupovat s jinými lidmi v Čechách, doposud, pokud jste chtěli používat eBay.com, museli jste využít nějaké jiné jazykové verze. Prozatím je přeložen obsah na Global.ebay.com, zde si můžete zboží prohlížet, dočtete se i nějaké základy o fungování a pravidlech online obchodování, chybí však přímá nabídka z naší země.

Mnoho lidí ale vyslovuje otázku nad tím, jak by mohl vstup eBay.com na český trh pohnout s dosavadním stavem, kdy si monopol drží oblíbené Aukro.cz. Velkou nevýhodou pro eBay.com může být to, že pro obchodování je nutné mít účet na Paypal.com.

Zdroj: Tamebay.com

Novinka eBay bude konečně česky byla publikován 30. listopadu 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...