eBay bude konečně česky

Tagy:  ebay, aukro, aukce, obchodování, internetové aukce, peníze

Máte rádi internetové aukce? Pokud ano, můžete se těšit na kompletní lokalizaci portálu ebay.com do češtiny. Nebude to sice hned, ale už v únoru příštího roku se můžeme našeho mateřského jazyka na největším aukčním portálu světa dočkat.

Navíc se své jazykové verze v únoru dočkají i v Rusku, Řecku, Norsku, Švédsku, Dánsku. Pod českou jazykovou mutací tak budete moci normálně prodávat i kupovat s jinými lidmi v Čechách, doposud, pokud jste chtěli používat eBay.com, museli jste využít nějaké jiné jazykové verze. Prozatím je přeložen obsah na Global.ebay.com, zde si můžete zboží prohlížet, dočtete se i nějaké základy o fungování a pravidlech online obchodování, chybí však přímá nabídka z naší země.

Mnoho lidí ale vyslovuje otázku nad tím, jak by mohl vstup eBay.com na český trh pohnout s dosavadním stavem, kdy si monopol drží oblíbené Aukro.cz. Velkou nevýhodou pro eBay.com může být to, že pro obchodování je nutné mít účet na Paypal.com.

Zdroj: Tamebay.com

Novinka eBay bude konečně česky byla publikován 30. listopadu 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!