eBay bude konečně česky

Máte rádi internetové aukce? Pokud ano, můžete se těšit na kompletní lokalizaci portálu ebay.com do češtiny. Nebude to sice hned, ale už v únoru příštího roku se můžeme našeho mateřského jazyka na největším aukčním portálu světa dočkat.

Navíc se své jazykové verze v únoru dočkají i v Rusku, Řecku, Norsku, Švédsku, Dánsku. Pod českou jazykovou mutací tak budete moci normálně prodávat i kupovat s jinými lidmi v Čechách, doposud, pokud jste chtěli používat eBay.com, museli jste využít nějaké jiné jazykové verze. Prozatím je přeložen obsah na Global.ebay.com, zde si můžete zboží prohlížet, dočtete se i nějaké základy o fungování a pravidlech online obchodování, chybí však přímá nabídka z naší země.

Mnoho lidí ale vyslovuje otázku nad tím, jak by mohl vstup eBay.com na český trh pohnout s dosavadním stavem, kdy si monopol drží oblíbené Aukro.cz. Velkou nevýhodou pro eBay.com může být to, že pro obchodování je nutné mít účet na Paypal.com.

Zdroj: Tamebay.com

Novinka eBay bude konečně česky byla publikován 30. listopadu 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!