Verbatim Pocket Drive s předinstalovaným softwarem

Verbatim představil novinku – maličký externí pevný disk Pocket Drive 1,8", který má rozměry 90×64×14 mm a při hmotnosti 85 gramů se do něj vejde až 250 GB dat. Je zpracován ve velice vzhledném černém provedení z hliníku a jeho aktivitu zobrazuje modrá dioda. Pocket Drive je již k dostání v obchodech za 2 999 Kč (doporučená maloobchodní cena).

Navíc Verbatim zkouší používat i nové synchronizační a zálohovací programy, u tohoto typu disku jde o program Software Dmailer, který je určen k šifrování a zálohovaní, a také program Verbatim Sync, který má na starosti zase synchronizaci.

Verbatim Pocket Drive

Verbatim Pocket Drive

„Náš nový Pocket Drive je ideální volbou pro uživatele, kteří vyžadují velkou úložnou kapacitu v kompaktním, odolném a stylovém zařízení,“ řekl Kai Miroschnik z Verbatim EUMEA.

Pokud budete mít o Pocker Drive zájem je možné ho koupit už teď za necelé 3000 Kč (2999 Kč). Disk podporuje Windows 7, Vistu i XP.

Zdroj: "http://www.ver­batim-europe.cz/cz17/new­sroom-chic-storage_show-news679_2618.html

Novinka Verbatim Pocket Drive s předinstalovaným softwarem byla publikován 3. prosince 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!