Verbatim Pocket Drive s předinstalovaným softwarem

Tagy:  verbatim, disk, usb disky, usb disk, externí disk, pocket drive

Verbatim představil novinku – maličký externí pevný disk Pocket Drive 1,8", který má rozměry 90×64×14 mm a při hmotnosti 85 gramů se do něj vejde až 250 GB dat. Je zpracován ve velice vzhledném černém provedení z hliníku a jeho aktivitu zobrazuje modrá dioda. Pocket Drive je již k dostání v obchodech za 2 999 Kč (doporučená maloobchodní cena).

Navíc Verbatim zkouší používat i nové synchronizační a zálohovací programy, u tohoto typu disku jde o program Software Dmailer, který je určen k šifrování a zálohovaní, a také program Verbatim Sync, který má na starosti zase synchronizaci.

Verbatim Pocket Drive

Verbatim Pocket Drive

„Náš nový Pocket Drive je ideální volbou pro uživatele, kteří vyžadují velkou úložnou kapacitu v kompaktním, odolném a stylovém zařízení,“ řekl Kai Miroschnik z Verbatim EUMEA.

Pokud budete mít o Pocker Drive zájem je možné ho koupit už teď za necelé 3000 Kč (2999 Kč). Disk podporuje Windows 7, Vistu i XP.

Zdroj: "http://www.ver­batim-europe.cz/cz17/new­sroom-chic-storage_show-news679_2618.html

Novinka Verbatim Pocket Drive s předinstalovaným softwarem byla publikován 3. prosince 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...