Verbatim Pocket Drive s předinstalovaným softwarem

Tagy:  verbatim, disk, usb disky, usb disk, externí disk, pocket drive

Verbatim představil novinku – maličký externí pevný disk Pocket Drive 1,8", který má rozměry 90×64×14 mm a při hmotnosti 85 gramů se do něj vejde až 250 GB dat. Je zpracován ve velice vzhledném černém provedení z hliníku a jeho aktivitu zobrazuje modrá dioda. Pocket Drive je již k dostání v obchodech za 2 999 Kč (doporučená maloobchodní cena).

Navíc Verbatim zkouší používat i nové synchronizační a zálohovací programy, u tohoto typu disku jde o program Software Dmailer, který je určen k šifrování a zálohovaní, a také program Verbatim Sync, který má na starosti zase synchronizaci.

Verbatim Pocket Drive

Verbatim Pocket Drive

„Náš nový Pocket Drive je ideální volbou pro uživatele, kteří vyžadují velkou úložnou kapacitu v kompaktním, odolném a stylovém zařízení,“ řekl Kai Miroschnik z Verbatim EUMEA.

Pokud budete mít o Pocker Drive zájem je možné ho koupit už teď za necelé 3000 Kč (2999 Kč). Disk podporuje Windows 7, Vistu i XP.

Zdroj: "http://www.ver­batim-europe.cz/cz17/new­sroom-chic-storage_show-news679_2618.html

Novinka Verbatim Pocket Drive s předinstalovaným softwarem byla publikován 3. prosince 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!