ASRock spouští nettopy s ION platformou a nettopy

Společnost ASRock se rozhodla uvést do prodeje dva nové typy nettopů, tentokrát s platformou ION. Jde o typy ION 330HT-BD a ION 330HT. Jediný rozdíl mezi těmito dvěma přístroji je v mechanice – model 330 HT je vybaven pouze DVD mechanikou, zatímco model 330HT-BD dostal Blu-ray mechaniku. Rozměry jsou shodné u obou přístrojů, tedy 30,5 cm x 22,9 cm x 11,5 cm, váha se pohybuje na třech kilech.

Z hlediska jiného hardwaru jsou na tom, jak jsem napsal výše oba modely stejně. Mají tedy procesor Intel Atom 330, grafiku zabezpečuje ION nVidia, operační paměť má kapacitu 2 GB. Pevný disk, má pro tento typ přístrojů relativně velkou kapacitu, 320 GB, navíc je zde ještě místo pro jeden 2,5" pevný disk. Samozřejmě zde nechybí WiFi technologie a základní nabídka portů, tedy USB, VGA, HDMI a SATA.

ASRock – zdroj: Amazon.com

ASRock – zdroj: Amazon.com

Model s Blu-ray mechanikou bude stát 588 dolarů (10 584 Kč), jeho „bratříček“ 458 dolarů (8 244 Kč). Bohužel se musíte smířit pouze s jednou barevnou variantou, černou.

Zdroj: Amazon.com?

Novinka ASRock spouští nettopy s ION platformou a nettopy byla publikován 14. prosince 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Smajlíci
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!