Kupte si doplňky pro Firefox

Konference Add-on-Con, respektive její účastník Justin Scott, který pracuje jako produktový manažer Mozilly pro doplňky, způsobila velký poprask, kvůli informacím, že Mozilla možná spustí internetový obchod s doplňky a rozšířeními pro své programy.

Pokud vše půjde dobře, je možné že obchod půjde využívat už příští rok, bohužel ale nejsou zatím známé vůbec žádné detailní podrobnosti. Předpokládá se však, že obchod by měl být silně provázán se serverem Addons.mozilla.org. Ten sice zatím funguje jako oficiální a především bezplatné „úložiště“ doplňků, zmíněná novinka se v něm však může projevit. Dokonce Addons.mozilla.org i vydělává, sice jen formou dobrovolných finančních příspěvků, i tak jde ale o celkem slušný zisk.

První verze Firefoxu se dostala k uživatelům 23. září 2002, finální verze 1.0 v české lokalizaci byla uvedena 9. listopadu 2004. Firefox aktuálně zaujímá velice silné místo v žebříčku používanosti prohlížečů, jeho oblíbenost navíc neustále roste.

Zdroj: Ghacks.net

Novinka Kupte si doplňky pro Firefox byla publikován 16. prosince 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Tvorba webových stránek není žádná věda
  4. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  5. Jak poznat, že je čas na redesign webu?
  6. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  7. Možnosti propagace jsou neomezené
  8. Rexx - Nová ergonomická myš od společnosti Trust Gaming
  9. Libimseti.cz
  10. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!