Kupte si doplňky pro Firefox

Tagy:  firefox, placení, web, addons, doplňky, peníze, finance, internetový obchod, obchod

Konference Add-on-Con, respektive její účastník Justin Scott, který pracuje jako produktový manažer Mozilly pro doplňky, způsobila velký poprask, kvůli informacím, že Mozilla možná spustí internetový obchod s doplňky a rozšířeními pro své programy.

Pokud vše půjde dobře, je možné že obchod půjde využívat už příští rok, bohužel ale nejsou zatím známé vůbec žádné detailní podrobnosti. Předpokládá se však, že obchod by měl být silně provázán se serverem Addons.mozilla.org. Ten sice zatím funguje jako oficiální a především bezplatné „úložiště“ doplňků, zmíněná novinka se v něm však může projevit. Dokonce Addons.mozilla.org i vydělává, sice jen formou dobrovolných finančních příspěvků, i tak jde ale o celkem slušný zisk.

První verze Firefoxu se dostala k uživatelům 23. září 2002, finální verze 1.0 v české lokalizaci byla uvedena 9. listopadu 2004. Firefox aktuálně zaujímá velice silné místo v žebříčku používanosti prohlížečů, jeho oblíbenost navíc neustále roste.

Zdroj: Ghacks.net

Novinka Kupte si doplňky pro Firefox byla publikován 16. prosince 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!