Kupte si doplňky pro Firefox

Tagy:  firefox, placení, web, addons, doplňky, peníze, finance, internetový obchod, obchod

Konference Add-on-Con, respektive její účastník Justin Scott, který pracuje jako produktový manažer Mozilly pro doplňky, způsobila velký poprask, kvůli informacím, že Mozilla možná spustí internetový obchod s doplňky a rozšířeními pro své programy.

Pokud vše půjde dobře, je možné že obchod půjde využívat už příští rok, bohužel ale nejsou zatím známé vůbec žádné detailní podrobnosti. Předpokládá se však, že obchod by měl být silně provázán se serverem Addons.mozilla.org. Ten sice zatím funguje jako oficiální a především bezplatné „úložiště“ doplňků, zmíněná novinka se v něm však může projevit. Dokonce Addons.mozilla.org i vydělává, sice jen formou dobrovolných finančních příspěvků, i tak jde ale o celkem slušný zisk.

První verze Firefoxu se dostala k uživatelům 23. září 2002, finální verze 1.0 v české lokalizaci byla uvedena 9. listopadu 2004. Firefox aktuálně zaujímá velice silné místo v žebříčku používanosti prohlížečů, jeho oblíbenost navíc neustále roste.

Zdroj: Ghacks.net

Novinka Kupte si doplňky pro Firefox byla publikován 16. prosince 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...