Notebook pod stromeček? Asus Eee PC 1005PE

Tagy:  asus, notebook, netbook, Eee PC 1005PE, EEE pc, grafika, integrovaná grafika, procesor

I když je Štědrý den už za námi, přemýšlíte ještě o nějakém dárku? Možná Vám rozhodování ulehčí novinka od firmy ASUS, konkrétně netbook Asus Eee PC 1005PE. Je vybaven novým procesorem z řady Intel Atom a skrývá v sobě jednu funkci, kterou určitě oceníte, v procesoru je totiž integrován grafický čip.

Nové Eee PC má 10,1" velký displej, rozlišení je relativně standardních 1024×600 bodů. Nejdůležitější je ale už zmiňovaný procesor, konkrétně jde o model Intel Atom N450, jeho frekvence je 1,66 GHz, pomyslná třešnička na dortu je integrované grafické jádro, jde o typ GMA 3150. Pokud se podíváme na další hardware je to víceméně obvyklé v této kategorii, tedy 1 GB operační paměti a 250 GB pevný disk. Velice potěší baterie, jelikož je šestičlánková dokáže udržet netbook v provozu až na hranici třinácti hodin.

Zdroj: Computershopper.com

Zdroj: Computershopper.com

Eee PC 1005PE se bude nabízet s předinstalovaným systémem Windows 7 Starter Edition, bohužel jak cena, tak dostupnost je velkou neznámou. Dá se očekávat, že by jsme se netbooku mohli dočkat někdy v březnu až dubnu příštího roku.

Zdroj: Laptopmag.com

Novinka Notebook pod stromeček? Asus Eee PC 1005PE byla publikován 24. prosince 2009 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!