Symantec Norton Online Backup v nové verzi

Pokud používáte službu Norton Online Backup od společnosti Symantec, jistě Vás bude zajímat, že je k dispozici nová verze 2.0. Nová verze přináší hned několik vylepšení, zlepšilo se sdílení dokumentů (spojit nyní můžete až pět počítačů prostřednictvím jednoho účtu), zapracováno bylo i na podpoře operačních systémů, méně častý Mac OS X, nové Windows 7, nebo naopak starší Windows XP nejsou pro verzi 2.0 už žádnou překážkou. obsahuje sdílení souborů a uchovávání verzí souborů po dobu 90 dní

Zacházení s rozhraním je stále jednoduché, vybrat si můžete jakýkoliv soubor, ten bude uložen po dobu 90 dní, na nastavené e-mailové schránky zároveň dojde odkaz pro stažení souboru. Velkým plusem je rozšíření a vylepšení vyhledávání mezi soubory, navíc si můžete uložit i spuštěnou a rozdělenou práci, soubor se bude ukládat vždy v aktuální verzi.

Celkově je uživatelské rozhraní mírně pozměněno tak, aby bylo přehlednější. Přístup ke službě Norton Online Backup stojí 1299 Kč na jeden rok, k dispozici máte od začátku úložiště s kapacitou 25 GB, pokud se Vám to zdá málo, je možné si další prostor navíc dokoupit.

Zdroj: Symantec.com

Novinka Symantec Norton Online Backup v nové verzi byla publikován 26. prosince 2009 v 03.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!