Symantec Norton Online Backup v nové verzi

Tagy:  symantec, ukládání, úložiště, symantec online Backup, uložit data, virtuální disk, nová verze

Pokud používáte službu Norton Online Backup od společnosti Symantec, jistě Vás bude zajímat, že je k dispozici nová verze 2.0. Nová verze přináší hned několik vylepšení, zlepšilo se sdílení dokumentů (spojit nyní můžete až pět počítačů prostřednictvím jednoho účtu), zapracováno bylo i na podpoře operačních systémů, méně častý Mac OS X, nové Windows 7, nebo naopak starší Windows XP nejsou pro verzi 2.0 už žádnou překážkou. obsahuje sdílení souborů a uchovávání verzí souborů po dobu 90 dní

Zacházení s rozhraním je stále jednoduché, vybrat si můžete jakýkoliv soubor, ten bude uložen po dobu 90 dní, na nastavené e-mailové schránky zároveň dojde odkaz pro stažení souboru. Velkým plusem je rozšíření a vylepšení vyhledávání mezi soubory, navíc si můžete uložit i spuštěnou a rozdělenou práci, soubor se bude ukládat vždy v aktuální verzi.

Celkově je uživatelské rozhraní mírně pozměněno tak, aby bylo přehlednější. Přístup ke službě Norton Online Backup stojí 1299 Kč na jeden rok, k dispozici máte od začátku úložiště s kapacitou 25 GB, pokud se Vám to zdá málo, je možné si další prostor navíc dokoupit.

Zdroj: Symantec.com

Novinka Symantec Norton Online Backup v nové verzi byla publikován 26. prosince 2009 v 03.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...