Symantec Norton Online Backup v nové verzi

Tagy:  symantec, ukládání, úložiště, symantec online Backup, uložit data, virtuální disk, nová verze

Pokud používáte službu Norton Online Backup od společnosti Symantec, jistě Vás bude zajímat, že je k dispozici nová verze 2.0. Nová verze přináší hned několik vylepšení, zlepšilo se sdílení dokumentů (spojit nyní můžete až pět počítačů prostřednictvím jednoho účtu), zapracováno bylo i na podpoře operačních systémů, méně častý Mac OS X, nové Windows 7, nebo naopak starší Windows XP nejsou pro verzi 2.0 už žádnou překážkou. obsahuje sdílení souborů a uchovávání verzí souborů po dobu 90 dní

Zacházení s rozhraním je stále jednoduché, vybrat si můžete jakýkoliv soubor, ten bude uložen po dobu 90 dní, na nastavené e-mailové schránky zároveň dojde odkaz pro stažení souboru. Velkým plusem je rozšíření a vylepšení vyhledávání mezi soubory, navíc si můžete uložit i spuštěnou a rozdělenou práci, soubor se bude ukládat vždy v aktuální verzi.

Celkově je uživatelské rozhraní mírně pozměněno tak, aby bylo přehlednější. Přístup ke službě Norton Online Backup stojí 1299 Kč na jeden rok, k dispozici máte od začátku úložiště s kapacitou 25 GB, pokud se Vám to zdá málo, je možné si další prostor navíc dokoupit.

Zdroj: Symantec.com

Novinka Symantec Norton Online Backup v nové verzi byla publikován 26. prosince 2009 v 03.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!