Facebook odhaluje nevěru

Tagy:  facebook, láska, nevěra, sex, manželství, sociální sítě, rozvod

Máte podezření, že je Vám váš partner nebo partnerka nevěrný(á)? Právě při takových podezřeních se totiž stále více lidí informuje na Facebooku, jak to se skutečným vztahem (byť i smyšleným) jejich protějšků je. Navíc se o důkazy sebrané na Facebooku leckdy opírají následné soudní tahanice při rozvodových řízeních.

Nejčastěji jsou důkazem pro pochybování o věrnosti milované osoby chaty, tedy rozhovory s různým sexuálním podtextem nebo i přímé diskuze o různých nenaplněných touhách a potřebách. Otázkou pak samozřejmě je, jestli byl „důkazní materiál“ získán morálně, tedy zda je člověk ochoten zapřít svědomí a snažit se proniknout na osobní účet partnera. Jak jde ale vidět, rostoucí procento rozvodů kvůli Facebooku je docela jasným důkazem toho, že svědomí občas nehraje tu nejdůležitější ro­li.

Abychom se ale nevěnovali jen Facebooku jiné internetové služby taky občas přinesou důkazy o nevěře. Za všechny můžeme například zmínit nedávný případ, kdy vztah těsně před svatbou ztroskotal na tom, že muž „spal“ s jinou osobou ve hře Second Life. Cesty lásky jsou hold někdy velice nezvyklé.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Facebook odhaluje nevěru byla publikován 29. prosince 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...