Počet stažení aplikací z App Store překročil tři miliardy

Tagy:  apple, appstore, programy, iphone, ipod

Oblíbenost portálu App Store mezi uživateli je veliká, potvrzuje to nedávná tisková zpráva od Applu, ve které sděluje, že byl překročen počet tří miliard stažení aplikací pro přístroje iPhone a iPod touch. Vedení Applu to považuje za velký úspěch.

Server App Store slouží pro prodej a stahování programů do přístrojů iPhone a iPod Touch, u nás funguje zhruba rok a půl. Pro stahování je nutné mít ve svém přístroji firmware alespoň verze 2.0 a je nutné být zaregistrován na iTunes. App Store si získal oblibu hlavně tím, že nabízí i velké množství aplikací, které jsou dostupné zdarma, za registraci se nic neplatí. I placené aplikace nejsou příliš drahé.

Na App Store jsou aplikace rozděleny do dvaceti kategorií, nejvyhledávanější jsou hry, kterých je také nejvíce. Jinak můžeme zmínit například kategorie Cestování, Zprávy nebo Zdraví.

Zdroje: Apple.com , Tisková zpráva

Novinka Počet stažení aplikací z App Store překročil tři miliardy byla publikován 11. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!