Počet stažení aplikací z App Store překročil tři miliardy

Tagy:  apple, appstore, programy, iphone, ipod

Oblíbenost portálu App Store mezi uživateli je veliká, potvrzuje to nedávná tisková zpráva od Applu, ve které sděluje, že byl překročen počet tří miliard stažení aplikací pro přístroje iPhone a iPod touch. Vedení Applu to považuje za velký úspěch.

Server App Store slouží pro prodej a stahování programů do přístrojů iPhone a iPod Touch, u nás funguje zhruba rok a půl. Pro stahování je nutné mít ve svém přístroji firmware alespoň verze 2.0 a je nutné být zaregistrován na iTunes. App Store si získal oblibu hlavně tím, že nabízí i velké množství aplikací, které jsou dostupné zdarma, za registraci se nic neplatí. I placené aplikace nejsou příliš drahé.

Na App Store jsou aplikace rozděleny do dvaceti kategorií, nejvyhledávanější jsou hry, kterých je také nejvíce. Jinak můžeme zmínit například kategorie Cestování, Zprávy nebo Zdraví.

Zdroje: Apple.com , Tisková zpráva

Novinka Počet stažení aplikací z App Store překročil tři miliardy byla publikován 11. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...