Nová herní myš od Microsoftu

Microsoft uvolnil na trh novou herní myš SideWinder X5. Má jít o jednu z nejlepších myší na trhu, určenou především pro hráče počítačových her.

Nový SideWinder vychází ze staršího provedení této myši, které je vzhledově takřka stejné. Jelikož je nová myš určená hlavně pro hráče, poskytuje širokou škálu nastavování a úprav tak, aby se zavděčila co nejširšímu spektru uživatelů. Je tedy možné nastavovat její hmotnost pomocí závaží, nebo nastavovat rozlišení DPI. K dispozici je také několik nastavitelných tlačítek.

Microsoft SideWinder

S počítačem SideWinder komunikuje prostřednictvím rozhraní USB, přiložen je i program, díky kterému můžete nastavovat například zmiňované tlačítka, nebo upravovat další funkce. Nová myš je určena pouze pro operační systémy Windows XP a Windows Vista. Cena se odhaduje zhruba na 1700 korun.

Zdroj: Microsoft.cz

Novinka Nová herní myš od Microsoftu byla publikován 7. srpna 2008 v 15.05. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Wikipedia online encyklopedie
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!