Nová herní myš od Microsoftu

Microsoft uvolnil na trh novou herní myš SideWinder X5. Má jít o jednu z nejlepších myší na trhu, určenou především pro hráče počítačových her.

Nový SideWinder vychází ze staršího provedení této myši, které je vzhledově takřka stejné. Jelikož je nová myš určená hlavně pro hráče, poskytuje širokou škálu nastavování a úprav tak, aby se zavděčila co nejširšímu spektru uživatelů. Je tedy možné nastavovat její hmotnost pomocí závaží, nebo nastavovat rozlišení DPI. K dispozici je také několik nastavitelných tlačítek.

Microsoft SideWinder

S počítačem SideWinder komunikuje prostřednictvím rozhraní USB, přiložen je i program, díky kterému můžete nastavovat například zmiňované tlačítka, nebo upravovat další funkce. Nová myš je určena pouze pro operační systémy Windows XP a Windows Vista. Cena se odhaduje zhruba na 1700 korun.

Zdroj: Microsoft.cz

Novinka Nová herní myš od Microsoftu byla publikován 7. srpna 2008 v 15.05. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  10. Libimseti.cz

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!