Církev chce s lidmi přijít více do kontaktu, i prostřednictvím Facebooku

Sociální síť Facebook se stává stále oblíbenější a oblíbenější, toho začínají využívat různé instituce, od škol, po firmy, které našly ve Facebooku velice užitečný marketingový nástroj, který jim dokáže najít spousty dalších zákazníků, navíc je zde jakási iluze bližšího kontaktu, mezi institucí a případným zájemcem o služby.

Ale nejenom firmy můžou Facebook využívat, k zapojení do dění na internetu se totiž chystá i církev. Papež Benedict XIV. vyzval kněží k většímu využívání internetu i sociálních sítí, neboť tak mohou být blíže svým věřícím.

Podle papeže se je církev nyní v jakési „obrodě“ a snaží se dostat více do podvědomí lidí, prostředkem jak to dokázat může být i Facebook, Twitter a různé jiné sociální sítě. Navíc, by mohl kněz komunikovat prostřednictvím sociální sítě se svými „ovečkami“, byl by jim tak blíž a samozřejmě i oni by se mohli obracet na něj.

Zdroj: Momlogic.com

Novinka Církev chce s lidmi přijít více do kontaktu, i prostřednictvím Facebooku byla publikován 31. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Adobe Acrobat reader 8 cz
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Smajlíci
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!