Církev chce s lidmi přijít více do kontaktu, i prostřednictvím Facebooku

Tagy:  farář, víra, kněz, facebook, twitter, sociální síť

Sociální síť Facebook se stává stále oblíbenější a oblíbenější, toho začínají využívat různé instituce, od škol, po firmy, které našly ve Facebooku velice užitečný marketingový nástroj, který jim dokáže najít spousty dalších zákazníků, navíc je zde jakási iluze bližšího kontaktu, mezi institucí a případným zájemcem o služby.

Ale nejenom firmy můžou Facebook využívat, k zapojení do dění na internetu se totiž chystá i církev. Papež Benedict XIV. vyzval kněží k většímu využívání internetu i sociálních sítí, neboť tak mohou být blíže svým věřícím.

Podle papeže se je církev nyní v jakési „obrodě“ a snaží se dostat více do podvědomí lidí, prostředkem jak to dokázat může být i Facebook, Twitter a různé jiné sociální sítě. Navíc, by mohl kněz komunikovat prostřednictvím sociální sítě se svými „ovečkami“, byl by jim tak blíž a samozřejmě i oni by se mohli obracet na něj.

Zdroj: Momlogic.com

Novinka Církev chce s lidmi přijít více do kontaktu, i prostřednictvím Facebooku byla publikován 31. ledna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!