Google končí s podporou starších prohlížečů

Google se rozhodl uskutečnit velký krok směrem kupředu a rozhodl se, že na webových službách, které provozuje skončí s podporou starších prohlížečů. Týkat se to má prohlížečů, které už mají na trhu jen velice malé zastoupení, konkrétně to má být Firefox 2.0, Internet Explorer 6.0 a Google Chrome 3.0 a všechny starší.

Oficiálně by se mělo začít s rušením podpory od prvního března, týkat by se to mělo služeb Google Docs a Google Sites, postupně budou přibývat další. Kromě těch prohlížečů, které jsou uvedeny na začátku, tedy IE, Firefox a Chrome se konec podpory bude týkat i těch, které už dále nejsou podporovány svými vývojáři, jsou tzv. mrtvé.

Kromě rady, které prohlížeče už nepoužívat přišel Google i s doporučením, které naopak používat, konkrétně jde o Microsoft Internet Explorer 7.0, Mozilla Firefox 3.0, Google Chrome 4,0, Safari 3.0 a samozřejmě všechny verze novější.

Důvody pro ukončení podpory jsou dva, jednak je to větší důraz na bezpečnost a také ulehčení práce, protože už není potřeba myslet při vývoji, jestli bude služba tak starý prohlížeč ještě podporovat.

Zdroj: Googleenterpri­se.blogspot.com

Novinka Google končí s podporou starších prohlížečů byla publikován 4. února 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!