Rozšíření notebooků řady Tecra od Toshiby

Modelová řada notebooků Tecra, kterou vyvíjí Toshiba se rozrostla o další tři nové modely, konkrétně Tecra A11, Tecra S11 a Tecra M11 . První dva uvedené typy jsou 15,6", třetí, Tecra M11 má úhlopříčku 14". Všechny tři modely mají černou barvu se stříbrnými doplňky.

V noteboocích najdeme procesory od Intelu, na výběr je CoreTM i3, CoreTM i5, a CoreTM i7, operační paměť má velikost dle přání zákazníka, základní deska umožňuje rozšíření až na 8 GB. Pro ukládání dat slouží 128 GB SSD disk.

Toshiba si dala záležet na odolnosti, takže notebook by dle testů měl vydržet pád z výšky 70 centimetrů a dokonce by ho nemělo vážněji poškodit ani polití kapalinou, pokud jí tedy nejsou zrovna dva litry.

Toshiba Tecra

Toshiba Tecra

Jinak se nové přírůstky ničím příliš nevymykají standardu, mají čtečku otisků prstů, webkamery, WiFi, Bluetooth a DVD mechaniku. Do obchodů budou dodávány s předinstalovaným systémem Windows 7 zhruba od března tohoto roku. Ceny ještě nejsou známé.

Zdroj: Community.zdnes­.co.uk

Novinka Rozšíření notebooků řady Tecra od Toshiby byla publikován 5. února 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Katastrální mapy online
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Smajlíci
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!