Rozšíření notebooků řady Tecra od Toshiby

Tagy:  toshiba, notebook, tecra, modely, A11, S11, M11

Modelová řada notebooků Tecra, kterou vyvíjí Toshiba se rozrostla o další tři nové modely, konkrétně Tecra A11, Tecra S11 a Tecra M11 . První dva uvedené typy jsou 15,6", třetí, Tecra M11 má úhlopříčku 14". Všechny tři modely mají černou barvu se stříbrnými doplňky.

V noteboocích najdeme procesory od Intelu, na výběr je CoreTM i3, CoreTM i5, a CoreTM i7, operační paměť má velikost dle přání zákazníka, základní deska umožňuje rozšíření až na 8 GB. Pro ukládání dat slouží 128 GB SSD disk.

Toshiba si dala záležet na odolnosti, takže notebook by dle testů měl vydržet pád z výšky 70 centimetrů a dokonce by ho nemělo vážněji poškodit ani polití kapalinou, pokud jí tedy nejsou zrovna dva litry.

Toshiba Tecra

Toshiba Tecra

Jinak se nové přírůstky ničím příliš nevymykají standardu, mají čtečku otisků prstů, webkamery, WiFi, Bluetooth a DVD mechaniku. Do obchodů budou dodávány s předinstalovaným systémem Windows 7 zhruba od března tohoto roku. Ceny ještě nejsou známé.

Zdroj: Community.zdnes­.co.uk

Novinka Rozšíření notebooků řady Tecra od Toshiby byla publikován 5. února 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...