Sprace.cz a Spravny krok.cz budou mít společnou databázi

Tagy:  práce, zdroje, online práce, sprace, spravnykrok, životopis, strukturovaný životopis, CV

Jedno z největších jmen na trhu s online nabídkami práce, Sprace.cz zahajuje partnerství se serverem Spravnykrok.cz, v praxi to znamená, že budou mít oba subjekty společnou databázi životopis.

Jednodušší práci ale budou mít i lidé, kteří chtějí svůj životopis na internetu vystavit, mohou to udělat formou vyplnění detailního formuláře. Životopis tak bude mít uchazeč trvale vystavený na internetu a může ho neustále opravovat nebo rozšiřovat.

Rovněž tak firma, která si hledá své nové zaměstnance má možnost oslovit uchazeče přímo bez nutnosti kontaktovat nějakou pracovní agenturu. Všechny životopisy navíc procházejí kontrolou, jsou v nich opraveny chyby a nepřesnosti, životopis tak jde „ven“ už v profesionální podobě.

Při vkládání životopisu navíc pomůže i jakési skóre, pokud tedy vyplníte co nejvíce věcí, máte skóre vyšší a podle toho se orientuje případný zájemce o vaši práci.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Sprace.cz a Spravny krok.cz budou mít společnou databázi byla publikován 7. února 2010 v 21.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...