Sprace.cz a Spravny krok.cz budou mít společnou databázi

Jedno z největších jmen na trhu s online nabídkami práce, Sprace.cz zahajuje partnerství se serverem Spravnykrok.cz, v praxi to znamená, že budou mít oba subjekty společnou databázi životopis.

Jednodušší práci ale budou mít i lidé, kteří chtějí svůj životopis na internetu vystavit, mohou to udělat formou vyplnění detailního formuláře. Životopis tak bude mít uchazeč trvale vystavený na internetu a může ho neustále opravovat nebo rozšiřovat.

Rovněž tak firma, která si hledá své nové zaměstnance má možnost oslovit uchazeče přímo bez nutnosti kontaktovat nějakou pracovní agenturu. Všechny životopisy navíc procházejí kontrolou, jsou v nich opraveny chyby a nepřesnosti, životopis tak jde „ven“ už v profesionální podobě.

Při vkládání životopisu navíc pomůže i jakési skóre, pokud tedy vyplníte co nejvíce věcí, máte skóre vyšší a podle toho se orientuje případný zájemce o vaši práci.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Sprace.cz a Spravny krok.cz budou mít společnou databázi byla publikován 7. února 2010 v 21.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!