Stahování "Oscarových" filmů už není tak časté

Tagy:  oscar, film, film download, stahování filmů, filmy ke stažení, jak stáhnout film, download, piráti

Filmy, které byly nominovány na prestižní cenu Oscar už zřejmě nelákají tak jako kdysi. Z letošních 34 nominovaných filmů se na pirátských serverech objevilo pouze 28, z toho 17 filmů uniklo v trochu obstojné kvalitě, jedenáct filmů tak sice našlo „své diváky“ předem, ale příliš kvalitní audiovizuální zážitek z toho asi neměli.

V praxi to znamená, že filmy se od své premiéry objevily ke stažení do 21 dní. Extrémně rychlí byli piráti u čtyř filmů, které se dostaly na síť ještě před jejich premiérou a u oceňovaného Avataru a Star Treku to trvalo pouze jeden den, šlo ale o nepříliš kvalitní záznamy.

Snad kladným zjištěním je to, že rok co rok se později a později objevují filmy na internetu, v roce 2005 to trvalo jeden až dva dny, v roce 2008 už to trvalo bez jednoho dnu týden a loňský rok to trvalo 11 dní.

Zdroj: Waxy.org

Novinka Stahování "Oscarových" filmů už není tak časté byla publikován 9. února 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!