iMussolini končí

Tagy:  iMussolini, diktátor, fašismus, nacismus, itálie, iphone, apple, program, aplikace

Stal se obrovským objektem zájmu i odsuzování a nyní přišla jasná zpráva – je s ním konec. Mluvíme o aplikaci pro mobilní telefony iPhone, která se jmenuje iMussolini a už podle názvu měla velice rozporuplný obsah. Prostřednictvím iMussolini bylo totiž možné stahovat proslovy a citáty diktátora Benita Mussoliniho.

Luigi Marino, který program pro telefony vyvíjel prý musel ustoupit nátlaku společnosti Cinecitta Luce, která vlastní všechna práva k proslovům Mussoliniho a pohrozila vývojáři žalobou s finančním odškodněním za ušlý zisk.

I přes protesty velkého množství židovských organizací a jiných organizací podporujících lidská práva se stal iMussolini jednou z nejstahovanějších aplikací pro iPhone v Itálii, jednu dobu se dokonce držel úplně na špičce žebříčku nejoblíbenějších aplikací.

iMussolini byl ke stažení od 21. ledna tohoto roku, možná se ale opět vrátí. Marino totiž řekl, že by rád program opět uvolnil ke stažení, až budou všechny právnické problémy vyřešeny.

Zdroj: Themovechannel­.com

Novinka iMussolini končí byla publikován 8. února 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!