Twitter měl výpadek, teď už by měl fungovat

Tagy:  twitter, zprávy, chyba, výpadek, hacker, útok

Pokud používáte Twitter určitě jste si všimli, že se před několika hodinami objevil výpadek, který měl za následek nefunkčnost celého systému. Miliony lidí z celého světa se tak museli obejít bez komunikace s ostatními.

Informace proč k výpadku došlo nebo kdo jej zavinil jsou zatím velice kusé. Samotné vedení Twitteru o celé záležitosti víceméně mlčí, objevila se však už zpráva od vedení, ve které je uvedeno, že služba už zase normálně funguje. To však není tak úplně pravda a mnoho uživatelů se stále nemůže dostat na svůj profil.

Pokud tedy nevydají správci sítě nějaké jasné stanovisko o důvodech výpadku se můžeme jen dohadovat. Některé zahraniční IT weby vyslovily i možnost útoku hackerů, naopak podle odborníků je výpadek spíše dílem nějaké systémové chyby než lidského pochybení.

Aktuálně už většině lidí Twitter jde, některé zprávy ale chodí se zpožděním, některé vůbec. Očekává se, že situace by se měla vrátit do normálu během dvou maximálně třech dní.

Zdroj: Blog.best-mobile.contrac­ts.co.uk

Novinka Twitter měl výpadek, teď už by měl fungovat byla publikován 1. března 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!