Firefox 3.6 boduje, stáhlo si ho sto miliónů lidí

O oblíbenosti jednoho z nejpoužívanějších internetových prohlížečů, Firefoxu, netřeba pochybovat. Jeho aktuální verzi 3.6, která je k dispozici už od konce ledna tohoto roku si stáhlo už sto miliónů lidí a počet se zřejmě bude dál navyšovat.

Je však téměř jisté, že počet stažení je o dost vyšší než zmiňovaných sto miliónů. Do statistik se totiž započítávají jen ty stahování, které jdou z oficiálního serveru Firefoxu. Pokud si uvědomíme oblíbenost různých softwarových magazínů a webů, které nabízejí různé programy k downloadu, číslo může být vyšší i v řádech stovek tisíc.

Trochu úsměvným průzkumem, i když i on dokazuje oblíbenost Firefoxu, je počítadlo stažení od uvedení prohlížeče na trh. Pokud bychom vzali všechny downloady od uvedení Mozilly, až po dnešek, vyjde nám číslo 1 312 797 765 stažení.

Pokud se o Firefox zajímáte detailněji, doporučujeme navštívit i stránky Mozilla.com , kde fungují všechny počítadla.

Zdroj: Mozilla.com

Novinka Firefox 3.6 boduje, stáhlo si ho sto miliónů lidí byla publikován 8. března 2010 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  6. Smajlíci
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Kondenzátory v praxi, které vlastnosti jsou u nich důležité?
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!