Microsoft Security Essentials na IT Security Workshopu 2010

Skutečně je tomu tak. Microsoft i na konferenci IT Security Workshop, která se už zanedlouho bude konat v pražském kongresovém centru u Hájků, představí svůj nový antivirový program. V úterý 23. března tam účastníky seznámí s komplexním bezpečnostním portfoliem včetně nového produktu pro domácí uživatele, Microsoft Security Essentials, který je nově k dispozici i v českém jazyce. Microsoft Security Essentials držitelům licence systému Windows nabízí kompletní antivirovou a spyware ochranu a zabezpečení před ostatními druhy škodlivého softwaru. Kromě nulové ceny je tento produkt jistě zajímavý svou funkčností, uživatelskou přívětivostí či nízkými požadavky na výkonnost počítače. Ve své přednášce o druhé generaci produktů Forefront pro korporátní klientelu představí tuto novinku Petr Hartmann, Solution Specialist společnosti Microsoft. Každý účastník si navíc bude moci nejnovější antivir odnést na USB disku, pokud odevzdá vyplněný dotazník do ankety sponzorované společností Microsoft. Jeden z vylosovaných si navíc odnese i hlavní cenu Xbox360. Více informací o konferenci a jejím programu naleznete na www.itsw.cz, kde se rovněž můžete online registrovat.

Novinka Microsoft Security Essentials na IT Security Workshopu 2010 byla publikován 10. března 2010 v 13.00. Autorem novinky je Marek Maťovka. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  6. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů
  7. Jak by měla probíhat tvorba eshopu na míru?
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. FreeForums.org - profesionální free fórum
  10. Repasované náplně do tiskárny jsou bezpečné a výhodné řešení

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!