Spory o Paroubek.eu

Tagy:  paroubek, cssd, levice, pravice, extremismus, politika, internet, počítače, jyrka, ods

V rámci předvolebních tahanic a získávání si voličů se objevila jedna celkem zajímavá kauza. Jde o to, že zaregistrovaná doména Paroubek.eu, kterou spravuje podnikatel Aleš Slabý hledala svého „pána“. Ten se našel, Slabý doménu přenechal šéfovi ČSSD.

Vtipná je minulost domény, ta totiž dříve sloužila jako propagace „antikampaně“ vedené proti ČSSD. Paroubkovi právníci již připravovali žalobu, ve které chtěli získat doménu pro sebe, Slabý ale vše vyřešil tím, že Paroubkovi doménu prostě přenechal. Tato skutečnost je trochu zarážející, hlavně proto, že původně se mluvilo o částce 100 000 Kč, kterou měl Paroubek zaplatit.

Okolo předsedy ČSSD se vůbec v poslední době vyrojilo dosti problémů, které mají nějak souvislost s počítači a internetem. Médii byla v poslední době dosti probíraná skupina, která vznikla na Facebooku. Skupina ***** FOTKA PRO PAROUBKA ***** má podle posledních údajů takřka 44 000 členů, spousta z nich vzala doslova výzvu zakladatelů skupiny a skutečně své fotky postují a posílají na Paroubkovu mailovou adresu.

Zdroj: Reportáž ČT

Novinka Spory o Paroubek.eu byla publikován 11. března 2010 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...