Spory o Paroubek.eu

V rámci předvolebních tahanic a získávání si voličů se objevila jedna celkem zajímavá kauza. Jde o to, že zaregistrovaná doména Paroubek.eu, kterou spravuje podnikatel Aleš Slabý hledala svého „pána“. Ten se našel, Slabý doménu přenechal šéfovi ČSSD.

Vtipná je minulost domény, ta totiž dříve sloužila jako propagace „antikampaně“ vedené proti ČSSD. Paroubkovi právníci již připravovali žalobu, ve které chtěli získat doménu pro sebe, Slabý ale vše vyřešil tím, že Paroubkovi doménu prostě přenechal. Tato skutečnost je trochu zarážející, hlavně proto, že původně se mluvilo o částce 100 000 Kč, kterou měl Paroubek zaplatit.

Okolo předsedy ČSSD se vůbec v poslední době vyrojilo dosti problémů, které mají nějak souvislost s počítači a internetem. Médii byla v poslední době dosti probíraná skupina, která vznikla na Facebooku. Skupina ***** FOTKA PRO PAROUBKA ***** má podle posledních údajů takřka 44 000 členů, spousta z nich vzala doslova výzvu zakladatelů skupiny a skutečně své fotky postují a posílají na Paroubkovu mailovou adresu.

Zdroj: Reportáž ČT

Novinka Spory o Paroubek.eu byla publikován 11. března 2010 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!