Nouzové tlačítko ve Facebooku nebude

Vzhledem k tomu, že je Facebook v poslední době obviňován z toho, že málo dbá na ochranu svých uživatelů, mělo se zavést jakési poplašné tlačítko, v podstatě obdoba tuzemského projektu Cervenetlacitko.cz. O novince v sociální síti se mluvilo celkem nahlas, nakonec byl však celý projekt zrušen.

Facebook byl totiž před několika dny terčem ostré kritiky v souvislosti se zavražděním sedmnáctileté dívky, kterou pachatel poznal prostřednictvím falešného profilu na Facebooku. Nejdříve bylo v plánu zavést tlačítko u každého příspěvku, po jeho zmáčknutí by uživatel vyplnil krátký formulář a na škodlivý obsah by byla upozorněna policie.

Bohužel, nové tlačítko nakonec nebude. Podle vedení Facebooku by postrádalo smysl, i když by prý pro jiné stránky smysl mělo. Jistá kritika však byla přiznána a Facebook zřejmě bude posilovat svoje zabezpečení a více „vzdělávat“ své uživatele v oblasti internetového bezpečí a ochrany osobních údajů.

Zdroj: News.bbc.co.uk

Novinka Nouzové tlačítko ve Facebooku nebude byla publikován 22. března 2010 v 02.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Adobe Acrobat reader 8 cz
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Smajlíci
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!